dnes
Sobota - zatazeno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
5°C
Na Starém Městě vznikne areál s luxusními rezidencemi. Developer má stavební povolení
Plánovaná podoba areálu Obecního dvora. Vizualizace: Around Inside

Na Starém Městě vznikne areál s luxusními rezidencemi. Developer má stavební povolení

Areál Obecního dvora se nachází na Starém Městě, v části Na Františku. Plánem developera je, že zde vznikne 12 luxusních rezidencí, soukromý areál o rozloze 1300 m2 plný zeleně a podzemní parkoviště pro rezidenty. Majitelům apartmánů bude k dispozici také nepřetržitá služba recepce a nejnovější bezpečnostní technologie.

Developer Obecního dvora, společnost Around Inside, předpokládá zahájení přípravných stavebních prací ještě letos a dokončení celého projektu v závěru roku 2015.

„Ještě před získáním stavebního povolení jsme prodali dva apartmány a registrujeme vážný zájem o několik dalších. Očekáváme, že se zahájením výstavby se zájem o projekt ještě zvýší,“ říká Catherine Nardin, jednatelka společnosti Around Inside.

Developer projektu nabízí výběr z několika designů interiéru, ale také dodání rezidence pouze jako „shell & core“, což umožňuje vytvořit si unikátní bydlení přímo na míru majitele.

Cena za metr čtvereční začíná na 140 tisících korun bez DPH. Velikost rezidencí začíná na 131 metrech čtverečních, největší bude mít 412 metrů čtverečních. Nicméně výsledná cena se může výrazně lišit v závislosti na přání klientů.

Majitelé rezidencí si mohou vybrat z několika designů interiéru, který podle jejich osobních preferencí dotvoří tým zkušených interiérových designérů. Další možností je předání rezidence jako hrubé stavby, tedy bez podlah, obložení koupelny nebo třeba dveří, aby si majitel sám zajistil vlastní designéry a dodavatele, kteří vše připraví podle jeho přání a představ.

Obecní dvůr


Další články
Nahoru