dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Pražské krimi

Na snídani zapíchl pracovníkovi ochranky vidličku mezi oči. Potom řádil dál!

V sobotu ráno přišel osmačtyřicetiletý muž do hotelu na Ortenově náměstí. Tam rovnou namířil do restaurace, kde se chtěl na ranním rautu nasnídat. Muže, který zjevně nepatřil mezi hosty, si všimla hotelová ostraha.

Pracovník ostrahy se snažil nezvaného hosta vyprovodit ven. To se ale samozvanci nelíbilo, a „místního šerifa“ napadl vidličkou. Zapíchl mu ji mezi oči.

„Následně se ho ještě snažil vidličkou pobodat v oblasti břicha. Před dalším útokem pak utekl zraněný muž na nedalekou recepci, kde recepčního vyzval, aby neprodleně zavolal policii,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Při tom měl ale v patách útočníka, který zaútočil i na recepčního. Ve snaze zabránit mu v přivolání pomoci. Nakonec útočícího Litevce zadrželi strážníci městské policie, kteří ho poté předali kriminalistům.

„Vyšetřovatel agresora obvinil z trestného činu těžké újmy na zdraví ve stadiu pokusu. Za tento trestný čin hrozí obviněnému trest odnětí svobody až na deset let,“ dodal Tomáš Hulan.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru