dnes
Středa - mlha
15°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
16°C
pozítří
Pátek - zatazeno
18°C
Na Slovensku se podařilo dopadnout muže, který je podezřelý z vraždy v Letňanech
Ilustrační foto: Siegele Roland / Wikimedia Commons

Na Slovensku se podařilo dopadnout muže, který je podezřelý z vraždy v Letňanech

Muž, kterého podezřívají kriminalisté ze středeční vraždy ženy v domě v Letňanech, byl včera večer vypátrán a zadržen na Slovensku.

Obsluha jedné z restaurací muže poznala, jelikož ho před tím viděla v televizi a zavolala na policii. „Kolegové ze Slovenska pak podezřelého zadrželi. V tuto chvílí kriminalisté činní všechny potřebné kroky, aby byl muž předán do České republiky,“ uvedla mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Kriminalisté z 1. oddělení vyjížděli ve středu večer do Tupolevovy ulice k násilnému trestnému činu, který byl spáchán na mladé ženě. Zásah probíhal v jednom z bytů.

Následně oznámili, že pátrají po čtyřiatřicetiletém muži, který byl naposledy viděn na Ostravsku a zároveň sdělili, že je v podezřelý ze spáchání vraždy, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až osmnáctiletý pobyt za mřížemi.

Podezřelý užíval vozidlo Škoda Octavia III Combi modré barvy, detektivové šetřením zjistili, že by mohl mít s sebou psa labradora hnědé barvy.


Na Strakonické hořelo auto

Včera ve 21:02

Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly dnes od 15:39 na Strakonické ulici v Praze 5 u požáru osobního auta.

Nehoda kamionu se zmraženými polotovary

26. září 2020 v 18:07

Dnes se ve 12:52 hodin na Pražském okruhu v oblasti Cholupic převrátil kamion, který ve směru na D1 zablokoval všechny pruhy.

Podezřelá dodávka na Václavském náměstí

17. září 2020 v 08:15

Na Václavském náměstí si v pondělí 14. září hlídka strážníků všimla dodávky, která vjela do pěší zóny. Na pokyn k zastavení řidič nereagoval a pokračoval v jízdě do Vodičkovy ulice, kde začal zrychlovat. Hlídka se vydala za vozidlem, které zastavila ve...

Prodavačka dohonila zloděje

12. září 2020 v 19:08

Muž v zeleném svetru a šedých kalhotách ve středu 9. září odcizil v prodejně v Praze 10 sportovní batoh, ukryl ho do své tašky a odešel bez placení. Krádež neušla jedné z prodavaček, pro kterou nebyl muž neznámým, proto přivolala strážníky, a sama začala muže...

Na Černém Mostě hořel sklep, evakuováno bylo 18 lidí

10. září 2020 v 07:01

Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly dnes od 4:41 hodin na náměstí Plukovníka Vlčka v Praze 14 u požáru sklepní kóje ve třetím patře obytného domu.

Dvě promile a jízda s botičkou

7. září 2020 v 16:47

Nejprve se muž v pátek 4. září snažil botičku z kola osobního auta sundat, pak se rozjel i s ní. Poškodil obojí a nadýchal přes 2 promile.

Další články
Nahoru