Dnes Pondělí - oblacno 14°C
Zítra Úterý - zatazeno 15°C
Pondělí 20. 9. 2021
Svátek má Oleg
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Na Slovensku se podařilo dopadnout muže, který je podezřelý z vraždy v Letňanech
Ilustrační foto: Siegele Roland / Wikimedia Commons

Na Slovensku se podařilo dopadnout muže, který je podezřelý z vraždy v Letňanech

Muž, kterého podezřívají kriminalisté ze středeční vraždy ženy v domě v Letňanech, byl včera večer vypátrán a zadržen na Slovensku.

Obsluha jedné z restaurací muže poznala, jelikož ho před tím viděla v televizi a zavolala na policii. „Kolegové ze Slovenska pak podezřelého zadrželi. V tuto chvílí kriminalisté činní všechny potřebné kroky, aby byl muž předán do České republiky,“ uvedla mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Kriminalisté z 1. oddělení vyjížděli ve středu večer do Tupolevovy ulice k násilnému trestnému činu, který byl spáchán na mladé ženě. Zásah probíhal v jednom z bytů.

Následně oznámili, že pátrají po čtyřiatřicetiletém muži, který byl naposledy viděn na Ostravsku a zároveň sdělili, že je v podezřelý ze spáchání vraždy, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až osmnáctiletý pobyt za mřížemi.

Podezřelý užíval vozidlo Škoda Octavia III Combi modré barvy, detektivové šetřením zjistili, že by mohl mít s sebou psa labradora hnědé barvy.


Autor: red

Cestu domů lemovaly odpadky

18. září 2021 v 09:46

Cestu z tahu si trochu „zpestřili“. Jejich aktivitě neušly koše na bio odpad, zaparkovaný motocykl stejně jako vybavení restaurační zahrádky.

Auto jako zbraň

18. září 2021 v 09:40

Řidič zaparkoval auto v zóně placeného stání bez zaplacení a nelíbilo se mu, že se dostal do hledáčku strážníků. Autem se pak pokusil najet do jednoho člena hlídky a ujel.

Podomní a pochůzkový prodej je v Praze zakázán

16. září 2021 v 16:41

Správní orgán bude nyní řešit případ 26letého cizince, který nelegálně nabízel kolemjdoucím zboží. Na jeho činnost strážníky prostřednictvím tísňové linky upozornili ti, kterým své zboží nabízel.

Vloupání do pokoje na ubytovně

15. září 2021 v 15:03

Hlídky strážníků zadržely muže a ženu, kteří se vloupali do jednoho z pokojů na ubytovně v Praze 9. Při útěku poškodili několik dalších uzamčených dveří.

Požár vzduchotechniky v areálu v Praze 10

9. září 2021 v 10:37

Včera večer zasahovalo šest profesionálních a pět dobrovolných jednotek hasičů ve Švehlově ulici v Praze 10 u požáru ve výrobním areálu soukromé firmy. Hořely filtry ve vzduchotechnice odsávání.

Po pokusu o napadení strážníků skončil v poutech

6. září 2021 ve 20:40

Včera večer byla hlídka městské policie vyslána před restauraci do Nádražní ulice, kde mělo docházet ke rvačce dvou osob. Na místě našla dva muže, kteří se slovně přeli, ale fyzické napadání popírali.

Agresivní opilá žena skončila na záchytce

6. září 2021 v 11:51

Nejprve obtěžovala zákazníky v provozovně rychlého občerstvení, pak se pustila do boje se strážníky.

Strach o otce dovedl ženu za strážníky

6. září 2021 v 07:43

Po návratu z nemocnice v pátek 3. září nebral 69letý muž své dceři telefon, když se za ním vypravila, nereagoval na zvonění. Vstup do bytu jí znemožnily klíče v zámku. Byt v Rokycanově ulici se nacházel ve zvýšeném přízemí a neprůhledná fólie byla umístěna jen do výšky 2/3 oken. Strážníkům se...

Hořelo vybavení bytu v Praze 2

2. září 2021 v 19:19

Ve čtvrtek 2. září po půlnoci zasahovala jednotka hasičů z centrální stanice ve Wenzigově ulici v Praze 2 u požáru vybavení bytu obytného domu.

Opět řidiči se zákazem

1. září 2021 v 19:57

Strážníci v Praze zadrží ročně desítky řidičů se zákazem řízení. Další dva takoví zvýšili už tak dost smutnou statistiku. Jeden z nich se navíc odmítl podrobit testu na alkohol i drogy.

Další články
Nahoru