dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Na Senovážném náměstí napadal chodce

Strážníci předali záchranářům muže, který napadal kolemjdoucí. Záchranná služba ho následně převezla na psychiatrii.

V sobotu odpoledne byla vyslána autohlídka strážníků z Prahy 1 na Senovážné náměstí, kde se měl nacházet agresivní muž, který napadal kolemjdoucí. Hlídku na místě oslovil oznamovatel, který uvedl, že pracuje jako ostraha parkoviště.

Dále označil podivně se chovajícího muže, který měl napadat kolemjdoucí i jeho samotného. Když strážníci podezřelého vyzvali k předložení dokladů, muž mluvil nesouvisle a působil jako osoba s duševní poruchou. 

Strážníci proto na místo přivolali záchrannou službu. Cizinec však začal být agresivní, a když se pokusil napadnout i hlídku, ta proti němu zakročila a přiložila mu služební pouta. Záchranáři cizince za asistence strážníků následně převezli na psychiatrii.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru