Dnes Sobota - zatazeno 18°C
Zítra Neděle - skorojasno 18°C
Sobota 23. 9. 2023
Svátek má Berta
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Doprava

Na Rock for People vlakem a se slevou

Od 8. do 11. června se bude v Hradci Králové konat hudební festival Rock for People. Návštěvníci, kteří se na něj vypraví vlakem Českých drah, mohou využít cenově zvýhodněné nabídky Vlak+ Rock for People.

České dráhy v souvislosti s konáním hudebního festivalu Rock for People, který se letos uskuteční v Hradci Králové v termínu od 8. do 11. června 2023, připravily pro návštěvníky akce speciální slevovou nabídku. Návštěvníci, kteří se rozhodnou na festival cestovat vlakem národního dopravce z kteréhokoli koutu České republiky, mohou využít cenově výhodné nabídky Vlak+ Rock for People ve 2. vozové třídě s možným využitím všech běžných slev, například pro děti a studenty, znásobenou slevou 30 % na cestu zpět.

Jízdenky s nabídkou Vlak+ Rock for People lze koupit pouze v mobilní aplikaci Můj vlak na základě vyhledaného spojení současně pro cestu TAM (cílová stanice musí být Hradec Králové hl.n.) i ZPĚT. Pro cestu TAM ve dnech 7. až 10. června 2023 dostane cestující nejlevnější dostupnou jízdenku, kterou aplikace Můj vlak nabídne. Může to být například Flexi jízdenka, Flexi zvýhodněná jízdenka nebo Vázaná jízdenka, a to včetně využití všech slev pro děti, studenty nebo třeba držitele In Karty se slevovou aplikací. V nabídce jízdenek nebo z banneru si cestující zvolí slevu Vlak+ Rock for People 2023 a pro cestu ZPĚT na dny 8. až 12. června 2023 dostane opět nejlevnější dostupnou jízdenku, kterou aplikace Můj vlak nabídne, a to navíc se slevou 30 %.

Jízdenku pro cestu zpět je nutné aktivovat potvrzením účasti na festivalu. To probíhá načtením příslušného QR kódu přes aplikaci Můj vlak, který je po celou dobu konání dostupný v areálu festivalu. Při aktivaci jízdenky pro cestu zpět je nutné mít funkční připojení k internetu a zapnutá lokalizační data pro ověření polohy. Bez aktivace zpáteční jízdenky pomocí QR kódu na místě přes aplikaci Můj vlak je celá zpáteční jízdenka neplatná a cestující si bude muset zakoupit novou jízdenku.

Podrobnější informace a příklad užití jízdenky jsou k dispozici na těchto stránkách.


Autor: Alo

Praha 14: Rekonstrukce přechodu u kostela sv. Bartoloměje

16. září 2023 v 09:21

Od pondělí 18. do 26. září bude u kostela sv. Bartoloměje v Praze 14 probíhat komplexní rekonstrukce zvýšeného přechodu, která si vyžádá nezbytné omezení provozu.

Další články
Nahoru