Dnes Úterý - bourky 17°C
Zítra Středa - oblacno 22°C
Úterý 28. 5. 2024
Svátek má Vilém
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Doprava

Na Rock for People vlakem a se slevou

Od 8. do 11. června se bude v Hradci Králové konat hudební festival Rock for People. Návštěvníci, kteří se na něj vypraví vlakem Českých drah, mohou využít cenově zvýhodněné nabídky Vlak+ Rock for People.

České dráhy v souvislosti s konáním hudebního festivalu Rock for People, který se letos uskuteční v Hradci Králové v termínu od 8. do 11. června 2023, připravily pro návštěvníky akce speciální slevovou nabídku. Návštěvníci, kteří se rozhodnou na festival cestovat vlakem národního dopravce z kteréhokoli koutu České republiky, mohou využít cenově výhodné nabídky Vlak+ Rock for People ve 2. vozové třídě s možným využitím všech běžných slev, například pro děti a studenty, znásobenou slevou 30 % na cestu zpět.

Jízdenky s nabídkou Vlak+ Rock for People lze koupit pouze v mobilní aplikaci Můj vlak na základě vyhledaného spojení současně pro cestu TAM (cílová stanice musí být Hradec Králové hl.n.) i ZPĚT. Pro cestu TAM ve dnech 7. až 10. června 2023 dostane cestující nejlevnější dostupnou jízdenku, kterou aplikace Můj vlak nabídne. Může to být například Flexi jízdenka, Flexi zvýhodněná jízdenka nebo Vázaná jízdenka, a to včetně využití všech slev pro děti, studenty nebo třeba držitele In Karty se slevovou aplikací. V nabídce jízdenek nebo z banneru si cestující zvolí slevu Vlak+ Rock for People 2023 a pro cestu ZPĚT na dny 8. až 12. června 2023 dostane opět nejlevnější dostupnou jízdenku, kterou aplikace Můj vlak nabídne, a to navíc se slevou 30 %.

Jízdenku pro cestu zpět je nutné aktivovat potvrzením účasti na festivalu. To probíhá načtením příslušného QR kódu přes aplikaci Můj vlak, který je po celou dobu konání dostupný v areálu festivalu. Při aktivaci jízdenky pro cestu zpět je nutné mít funkční připojení k internetu a zapnutá lokalizační data pro ověření polohy. Bez aktivace zpáteční jízdenky pomocí QR kódu na místě přes aplikaci Můj vlak je celá zpáteční jízdenka neplatná a cestující si bude muset zakoupit novou jízdenku.

Podrobnější informace a příklad užití jízdenky jsou k dispozici na těchto stránkách.


Autor: Alo

Doprava: Provoz mezi ulicemi Verdunská a Jugoslávských partyzánů je nově obousměrný

Dnes v 08:44

Praha 6: úsek komunikace na Vítězném náměstí mezi ulicemi Verdunská a Jugoslávských partyzánů je nově obousměrný.

Pro řidiče: Začne oprava sjezdů a nájezdů na Chlumecké ulici

25. května 2024 ve 14:19

Koncem května začne komplexní oprava sjezdů a nájezdů na Chlumecké ulici z ulice Ocelkova, v blízkosti autobusového terminálu Černý Most a parkovacího domu P+R.

Národní technické muzeum spouští v expozici Doprava mobilního průvodce TourStories

17. května 2024 ve 14:12

Přijďte oslavit Mezinárodní den muzeí do Národního technického muzea. Do všech poboček NTM bude v sobotu 18. května snížené vstupné. V Praze se muzeum připojuje k festivalu Máme otevřeno a pro návštěvníky připravilo zdarma program: poprvé si mohou vyzkoušet v Dopravní hale průvodce v aplikaci...

Stržená trolej zastavila provoz tramvají na Výtoni

16. května 2024 v 09:16

Provoz tramvají na Výtoni zastavila dnes ráno krátce před půl sedmou stržená trolej. Na svědomí to měl řidič nákladního auta, které projíždělo frekventovanou křižovatkou. K obdobným událostem dochází v místě opakovaně. Jak uvedl dopravní podnik na svém webu, ke stržení troleje a přerušení provozu...

Praha 6 slaví 45 let linky 180

16. května 2024 v 08:17

Třikrát byla zavedená, dvakrát zrušená. Od 28. května 1979 jezdí linka 180 v trase, která z velké části vede Prahou 6. Ve čtvrtek 30. května od 18 hodin můžete oslavit 45 let linky 180 na šestce jízdou muzejním autobusem jak v historické, tak současné trase.

Nové zóny placeného stání na Hradčanech a ve Vokovicích

15. května 2024 ve 14:25

Na základě požadavku Prahy 6 došlo k rozšíření zón placeného stání v oblasti Hradčan a Vokovic.

Další články
Nahoru