dnes
Středa - skorojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - oblacno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
U Rajské zahrady budou rozdávat rajskou omáčku. Podle receptu ukrytého v archivech
K rajské omáčce patří knedlíky i hovězí maso. Na rajské zahradě můžete zdarma ochutnat omáčku. Foto: Dezidor / Wikimedia Commons

U Rajské zahrady budou rozdávat rajskou omáčku. Podle receptu ukrytého v archivech

Čtrnáctá městká část oslaví letošní Vánoce netradičně. Na stanici metra Rajská zahrada bude servírovat vánoční rajskou omáčku. Akce se koná ve středu 16. prosince od 16 hodin.

„V archivech Prahy 14 jsme našli recept na nejchutnější vánoční rajskou, která navodí tu pravou vánoční atmosféru! Nevěříte? Přijďte ji ochutnat na vlastní kůži,“ zve na vánoční akci David Kašpar, ředitel kulturní organizace Praha 14 kulturní.

U stanice metra bude v rámci předvánoční akce stát kromě kotle s rajskou omáčkou také živý betlém s herci i zvířaty a několik stánků s tradičními vánočními zvyky, cukrovím, svařákem a farmářskými produkty. Zpívat se budou koledy.


U stánků se budou rozdávat zbytky ze štědrovečerních stolů

19. prosince 2016 v 10:21

Platforma Studentské hnutí za solidaritu a kolektiv Studenti Pomáhají společně organizují akci Vánoce společně, která se uskuteční 25. prosince od 13 do 19 hodin v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad, Strossmayerově náměstí a ve Vrchlického sadech.

Tamchynová: Sedm věcí, které bychom neměli o Vánocích rozhodně dělat

18. prosince 2016 v 08:24

Vánoce jsou sice svátky klidu a míru, nicméně, jak všichni víme, jsou prošpikovány honičkou a stresem. Chceme mít vše navoněné, nazdobené, čisté, dárky pěkně zabalené atd. se vším si dávám dost práce a je jedno, jak dlouho se na svátky připravujeme. Stejně se každoročně přistihneme při tom, že...

Další články
Nahoru