dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Na prosecké bobovce je opět otevřené lanové centrum s novou trampolínou
Nové lanové centrum na Proseku. Ilustrační foto: archiv

Na prosecké bobovce je opět otevřené lanové centrum s novou trampolínou

Na bobové dráze v Praze 9 lze během letní sezony navštívit také lanový park. V deseti metrech nad zemí jsou připraveny překážky pro dospělé, v bezpečné výšce pod nimi jejich dětská verze s lanovou skluzavkou. Návštěvníci si zde mohou vyzkoušet novou atrakci – velkou trampolínu.

„Dáváme velký důraz na bezpečnost. Vybrali jsme proto trampolínu, která nemá běžné pružiny, ale venkovní pružné tyče a další ochranné prvky. Tento typ je proto daleko bezpečnější než běžné trampolíny s pružinami, na kterých mohlo dojít k úrazům,“ prozradil k nové trampolíně Michal Sadil, provozní ředitel Bobové dráhy na Proseku.

Deseti minutovým skákáním na trampolíně člověk vydá tolik energie jako při třiceti minutovém běhu. Na rozdíl od běhání ale při skákání netrpí klouby otřesy.

Cvičení je navíc velmi dobré na posílení břišního svalstva. Skákání na trampolíně je proto ideálním a zábavným kondičním cvičením pro celou rodinu. Díky novým technologiím také pohybem bezpečným.

bobova-draha-prosek1_1-nahled

Lanový park

Trampolínu mohou děti využít při návštěvě lanového parku vždy o víkendech a svátcích až do září.

Ve všední dny si mohou přijít zaskákat i dospělí. Bobová dráha je otevřena každý den od 10 do 22 hodin stejně jako dětské hřiště a restaurace.

Bobová dráha Prosek sídlí na adrese Prosecká 906/34b, 190 00 Praha 9. Autobus číslo 140, 185, přístup a parkoviště přímo z Prosecké ulice.


Autor: Renata Rákosová

Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

V Praze 9 se uskuteční fotbalové mistrovství, při každém zápase hrají jen dva hráči

28. září 2017 v 18:23 | Aktualizováno 29. září 2017, 06:48

Jsi fotbalista a chceš si vyzkoušet něco nového a netradičního? Zastav se v obchodním centru Galerie Harfa, kde proběhne Mistrovství ČR ve fotbale 1vs1. Hlavní výhra 5000 korun + další hodnotné výhry pro prvních 8 hráčů.

Další články
Nahoru