dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Na prestižním futsalovém turnaji Praga Cup zbývá už jen posledních pár volných míst
Ilustrační foto: Andrea Zavadilová

Na prestižním futsalovém turnaji Praga Cup zbývá už jen posledních pár volných míst

V pořadí již VII. futsalový turnaj Praga Cup se uskuteční v sobotu 20. prosince v areálu Hamr Braník v Praze 4.

Na turnaj se sjedou týmy z celé České a Slovenské republiky, kteří cestují na turnaj i přes 700 kilometrů. Aktuálně je přihlášeno šest  týmů ze Slovenska. Kapacita je omezena na dvacet týmů, které budou rozděleny do čtyř skupin po pěti týmech.

Celý turnaj se odehraje ve čtyřech halách současně v jednom areálu, žádné dlouhé čekání nehrozí. Ze skupin postupují první čtyři týmy, do pavouka play-off postoupí celkem šestnáct týmů. Teoreticky stačí jedna výhra na postup do vyřazovací části turnaje.

Pro zájemce je registrace do turnaje ještě stále otevřena. Je posledních pár volných míst.

Registrované týmy jsou: Futsalová reprezentace ČR neslyšících – Atletico Košice (Slovensko) – 4Fun Bratislava (Slovensko) – Zeleninari (Slovensko) – UTB Football Team (Zlínská univerzita) – Banditi z Palmovky (obhájci turnaje) – Řízkův výběr (Milovice) – FK Mia (Milovice) Olymp (Praha) – Rumpra Praha (Praha) – FC Gočár (Praha) – Ňiňos F.C (nehrající žádnou soutěž) – Decathlon HK (Hradec Králové) – Alcatraz (nehrající žádnou soutěž) – Mordor Team (Chlumec nad Cidlinou).

Oceněny budou první čtyři týmy (poháry + tekutiny). Vítěz turnaje si navíc odveze putovní pohár a medaile. Dále bude oceněn nejlepší hráč, střelec a brankář turnaje zájezdem na zahraniční fotbalové utkání.

Vítězný tým turnaje Praga Cup je kvalifikován na turnaj mistrů futsalových soutěží.

Na všechny návštěvníky čeká bezplatné parkoviště, restaurace, šatna se sociálním zařízením a uzamykatelné skřínky. Více informací naleznete na www.pragacup.cz.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru