Dnes Středa - oblacno 28°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 25°C
Středa 19. 6. 2024
Svátek má Leoš
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Na Pražském okruhu při nehodě kamionu a dodávky zemřel člověk
Nehoda na Radotínském mostě. Foto: HZS Praha

Na Pražském okruhu při nehodě kamionu a dodávky zemřel člověk

Na Radotínském mostě na Pražském okruhu se dnes před pátou hodinou srazily dodávka a nákladní auto, spolujezdec z jednoho z vozů havárii nepřežil. Provoz v místě byl nejprve uzavřený, pak omezený, krátce před 8:30 byl plně obnoven.

„Na místě zasahovala posádka záchranářů, lékař a bohužel také koroner. Spolujezdec jednoho z vozů utrpěl velmi vážná poranění, kterým na místě podlehl. Oba řidiči by měli být mimo ohrožení života,“ sdělili pražští záchranáři na twitteru.

U nehody zasahovali kromě záchranářů a policistů i hasiči. „Na místo operační středisko vyslalo petřinskou, modřanskou, radotínskou a smíchovskou stanici. Hasiči ihned po příjezdu zahájili vyproštění spolujezdce dodávkového vozu, další osoby již byly mimo vozidla a v péči záchranářů,“ uvedl mluvčí hasičů Martin Kavka.

Po deseti minutách byla muž vyproštěn a předán zdravotníkům. Hasiči postupně odklidili následky nehody spolu s Technickou správou komunikaci a krátce po šesté hodině byl částečně obnoven provoz.

Ředitelství silnic a dálnic uvedlo, že silniční obchvat Prahy byl po nehodě ve směru na D1 uzavřený mezi exity Lochkov a Zbraslav.


Autor: puc

Praha 3 loni hospodařila se schodkem 378 milionu korun

Dnes ve 12:47

Radnice Prahy 3 loni hospodařila s příjmy 1,08 miliardy a výdaji 1,46 miliardy korun. Rozdíl městská část pokryla z přebytků minulých let. Na běžné, provozní výdaje městská část dala zhruba 727,9 milionu a na investice asi 733,3 milionu korun. Vyplývá to ze závěrečného účtu, který v úterý...

Pietní akt v Resslově a Václavské ulici připomněl hrdiny útoku na Heydricha

Dnes ve 12:02

Včera si položením růží a zapálením svíček, panychidou v chrámu sv. Cyrila a Metoděje a pietním aktem v Resslově ulici připomněla Praha 2 sedm československých vojáků, kteří před 82 lety v kryptě sváděli svůj poslední a hrdinský boj proti nacistické přesile.

Praha 5 loni hospodařila se schodkem 227,3 milionu korun

Dnes v 09:45

Praha 5 loni hospodařila s příjmy 910 milionu a výdaji 1,14 miliardy korun. Rozdíl asi 230 milionu korun městská část pokryla z přebytků minulých let. Na běžné výdaje vydala 763,7 milionu korun a na investice 373,6 milionu korun. Vyplývá to ze závěrečného účtu, který v úterý projednali zastupitelé...

Další články
Nahoru