dnes
Pátek - jasno
19°C
zítra
Sobota - jasno
15°C
pozítří
Neděle - zatazeno
12°C
Na Pražském okruhu hořelo auto, které táhlo karavan
Zásah hasičů na Pražském okruhu. Foto: Roman Půta / HZS Praha

Na Pražském okruhu hořelo auto, které táhlo karavan

Dnes ráno zasahovaly jednotky hasičů z Radotína, Smíchova a Řeporyjí na Pražském okruhu u sjezdu na Ořech. V odstavném pruhu tam došlo čtvrt hodiny před osmou hodinou k požáru v motorové části osobního auta s karavanem.   

Hasiči plameny rychle uhasili, požár přesto způsobil škodu 50 000 korun. Během odtahu auta došlo k úniku nafty, kterou jednotka zasypala sorbentem. Případ byl předán Policii ČR. 


Na náměstí Jiřího z Poděbrad zavoní husí pečínka již poosmé

Včera v 09:31

Osmý ročník Svatomartinských slavností na náměstí Jiřího z Poděbrad láká 11. listopadu na dozlatova propečenou husu s knedlíky a se zelím a na mladé svatomartinské víno. Stánky budou otevřeny již od 10 hodin a celou akci bude doprovázet kulturní program pro děti...

Praha 15 zve na pietní akce

Včera v 07:28

Městská část Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, oblastní výbor Praha 15 vás srdečně zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé v průběhu 1. světové války a v bojích čs. legií za vznik samostatné Československé republiky.

Zrekonstruované veřejné WC na Moskevské

17. října 2018 v 10:20

Městská část Praha 10 od 1. října otevřela nově zrekonstruované veřejné WC na Moskevské ulici pod Vršovickým zámečkem.

Bezplatný seminář: Finanční arbitr a spotřebitelé

15. října 2018 ve 12:50

Humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 a Občanská poradna Společnou cestou zvou ve čtvrtek 18 října od 9 hodin na seminář Finanční arbitr a spotřebitelé.

Další články
Nahoru