dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Na Prázdninové párty Pražských služeb vystoupí Kerndlová, Sebastian i New Element
Jedním z lákadel akce na Ladronce bude vystoupení hudební skupiny New Element. Foto: www.new-element.cz

Na Prázdninové párty Pražských služeb vystoupí Kerndlová, Sebastian i New Element

V sobotu 25. června začne hodinu po poledni v parku Ladronka Prázdninová párty Pražských služeb, která volně navazuje na minulé ročníky Pražské služby dětem. I letos si návštěvníci užijí rodinné odpoledne plné zábavy, hudebních vystoupení a tradičně nebude chybět ukázka techniky Pražských služeb. Připraveny jsou koncerty. Akci moderuje populární duo Johan Mádr a Ondra Havel, vstup je zdarma. 

Poslední sobotní odpoledne v červnu na Ladronce bude patřit malým i velkým, kteří společně s Pražskými službami oslaví blížící se příchod letních prázdnin. Přichystány budou skákací hrady, výtvarná dílna, trampolíny bublinová show, jízda na segway, občerstvení a mnoho dalšího.

Vyfoťte se v popelářském autě

Na Ladronce bude vystavena různorodá moderní technika Pražských služeb, a tak bude možné se alespoň posadit za volant popelářského vozu nebo se vyfotit na stupačce. Děti se mohou těšit na loutkové divadlo s pohádkou na téma třídění odpadu.

V rámci akci je přichystáno několik koncertů. Hudební minifestival zahájí ve 13 hodin popová hvězda českého internetu Sebastian, následovat bude ve 14:30 chlapecká skupina New Element, ve které působí moderátor Prázdninové party Ondra Havel. V 16 hodin začne své vystoupení zpěvačka Tereza Kerndlová. Předpokládaný konec akce je v 17:00 hodin.

party-psas-nahled

„Během celého dne navíc budeme losovat tři vítěze hodnotných cen. Hlavní cenou je oblíbený iPad mini,“ uvedl mluvčí Pražských služeb Radim Mana.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru