dnes
Sobota - zatazeno
2°C
zítra
Neděle - snih
0°C
pozítří
Pondělí - snih
0°C
Na Pražačce se slavilo
Oslava konce školního roku. Foto: Archiv

Na Pražačce se slavilo

Úžasné sportovní i umělecké výkony, spousta nadšení a hlavně skvělá nálada byly v pátek 27. června k vidění v areálu oblíbeného kempu na Pražačce, kde probíhala oslava konce školního roku s názvem Hurá na prázdniny.

Den plný legrace, hudby, soutěží a zajímavých cen si mohli užít malí i velcí návštěvníci kempu a přilehlých sportovišť, kde se pod záštitou městské části Praha 3 a ve spolupráci se Sdružením Linka bezpečí konalo zábavné odpoledne s názvem Hurá na prázdniny.

ds-nahled Úderem druhé hodiny odpolední se areál kempu proměnil v dětské hřiště, kde malí soupeři měřili síly třeba ve skocích na trampolíně, driblování s fotbalovým míčem, skákání v pytli a vyzkoušet si mohli také, jak dobří jsou v kreslení nebo skládání puzzlí. Ti nejlepší z nejlepších pak byli za své výkony oceněni zajímavými výhrami, které jim na stupních vítězů předala zástupkyně starostky pro oblast školství Miroslava Oubrechtová.

Závěr oslavy, která ve slunečném pátečním odpoledni přilákala několik desítek návštěvníků, pak obstarala dětská diskotéka a na ni navazující večerní koncert Báry Zemanové.


Další články
Nahoru