dnes
Pátek - oblacno
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - skorojasno
5°C
Pražská politika

Na podporu sportu v metropoli půjde více peněz

Pražští radní se rozhodli vyčlenit mimořádnou finanční podporu ve výši 6 160 000 korun na sportovní účely. Prostředky budou poskytnuty na rekonstrukce a opravy pražských sportovišť, pořádání sportovních akcí i podporu bývalých významných olympioniků.  

Přidělené peníze budou využity například na znovuotevření sportovního areálu na Štvanici pro horská kola, na technické zabezpečení mezinárodního fotbalového turnaje CCE Cup nebo na opravy havarijních stavů zázemí sokoloven a dalších sportovních oddílů.

Dotace získají také seniorské projekty. Jeden z nich se zaměřuje na zajištění finanční pomoci a sociálních služeb pražským olympionikům v seniorském věku. Další zase na pohybové programy pro starší šedesáti let.


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru