dnes
Čtvrtek - zatazeno
10°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Na zastávce stál nahý muž. Držel si přirození, nadával kolemjdoucím a škrtil strážníka
Naháč nakonec skončil v poutech. Ilustrační foto: MP Praha

Na zastávce stál nahý muž. Držel si přirození, nadával kolemjdoucím a škrtil strážníka

Včera večer dostala hlídka Městské policie Prahy 5 oznámení, že v ulici Plzeňská stojí obnažený muž a pokřikuje na kolemjdoucí vulgarismy.

A skutečně, byla to pravda. Šlo o poměrně bizarní situaci. Na tramvajové zastávce stál mladík, v rukou držel své přirození a oplzlými výkřiky obtěžoval okolí.

Strážník městské policie k mladému muži přistoupil a vyzval jej, aby se oblékl a prokázal svoji totožnost. To exhibicionistu rozlítilo. Vrhnul se na uniformovaného muže a začal ho škrtit.

Po výpadu byl však napadeným rychle zpacifikován. V poutech pak putoval na místní oddělení Policie ČR, kde měl co vysvětlovat.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru