dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - skorojasno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
0°C
Pražský sport

Na osmičce vzniknou nová fitness hřiště pro dospělé

Radnice Prahy 8 rozšíří na území „osmičky“ venkovní fitness hřiště pro dospělé. Do konce června přibudou nové venkovní posilovací stroje na sídlišti Ďáblice, mezi ulicemi Taussigova a Střekovská (vedle antukového hřiště a asfaltového sportoviště) a na sídlišti Čimice, při ulici Ouholická (v místě bývalého škvárového hřiště).

„Chceme tím přispět k rozvoji a možnostem pohybových aktivit dospělých obyvatel. Navíc plánujeme, na základě ohlasu a poptávky občanů, zbudovat v průběhu roku ještě tři další fitness hřiště – jedno v Ďáblicích v ulici Kubíkova a dvě v Karlíně, na Invalidovně a v Kaizlových sadech,“ říká starosta Jiří Janků.

V současnosti jsou na území Prahy 8 čtyři veřejně přístupná sportoviště s fitness prvky. Kromě toho radnice v loňském roce zbudovala fitness park pro seniory, který je k dispozici klientům Centra aktivizačních programů.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru