Dnes Středa - zatazeno 10°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 11°C
Středa 24. 4. 2024
Svátek má Jiří
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Na oslavu Tří sester dorazí do Braníku Toy Dolls
Toy Dolls. Foto: Stefan Brending, Lizenz / Creative Commons by-sa-3.0 de

Na oslavu Tří sester dorazí do Braníku Toy Dolls

V areálu A-park Ledárny Braník se bude konat 26. a 27. května dvoudenní pražský punkrockový open-air festival Tři sestry 38 let open-air. O letošním ročníku tradiční akce informují za organizátory Alena Rydvalová a Pavel ‚Mafuna‘ Martinek.  

Po loňské zkušenosti se vracíte do Braníka. Jste rádi?
Ano, moc. Na Smíchově to bylo taky fajn, ale Tři sestry patří prostě do Braníka. Tady jsme doma. Takové rodinné stříbro, ne-li zlato.

Jak hodnotíte letošní skladbu vystupujících?
Letošní line-up se jako každý rok skládá hlavně z našich kamarádů. Jsou to naše narozeniny a jako každý oslavenec i my si na narozeniny zveme nejbližší rodinné příslušníky a přátelé. Máme samozřejmě radost z návratu Toy Dolls do České republiky

Dvoudenní festival vyvrcholí v sobotu tradičně vystoupením Tří sester. V čem bude letošní koncert jiný?
Pořád detaily ještě ladíme, ale neprozradíme, co kdyby se to nepovedlo.

S hudebními akcemi v Braníku se v posledních letech pojí téma boje proti hluku. Budou po akci Tří sester z tohoto ohledu spokojeni návštěvníci i obyvatelé z okolí?
Celou akci koordinujeme s městskou částí Praha 4 a snažíme se, aby dopad na okolí byl minimální. V pondělí po akci by nemělo být na místě poznat, že se nějaký koncert v A Parku vůbec konal.

Je k dispozici ještě dostatek vstupenek?
Ano, vstupenky se dají stále zakoupit v předprodej a máme připravené i vstupenky pro prodej na místě v den konání akce. Letos máme takovou novinku, ne jen pro držitelé Tři sestry club card! A tou je VIP vstupenka, která sebou přináší vlastní vstup s hosteskou a bez fronty, VIP zóna s posezením a výhledem na pódium, tričko Tři sestry „Každý normální je VIP“, welcome drink, snack, výčep piva ve VIP zóně bez front, společné focení se skupinou Tři sestry, vlastní sociální zařízení, koktejlový a champagne bar a možnost využít šatnu.

U open-air akcí dost záleží na počasí. Jak jsou organizátoři připraveni z toho ohledu?
Na akci budou velkokapacitní stany a v případě vedra samozřejmě i dostatek kvalitního občerstvení.


Autor: Hla

Jarní koncert v kostele sv. Michaela Archanděla

Dnes v 07:25

Jarní koncert se koná 1. května v kostele sv. Michaela Archanděla. Vstupné je dobrovolné.

Sunny Swing – Adéla Zejfartová

Dnes v 06:40

Adéla Zejfartová vystoupí v KD Mlejn 25. dubna v 19:0 hodin.

Ladislav Pazdera na Vyšehradě

22. dubna 2024 v 10:31

Ladislav Pazdera se zcela oddal hře na akustickou kytaru a patří ke generaci hudebníků, která vyrostla bez žánrových hranic. Na Vyšehradě zahraje 25. dubna skladby ze svého posledního alba Chiaroscuro, kde zpracovává řadu stylově různorodých vlivů a přetváří je do velmi osobitých a jímavých...

Jarní část Věčné naděje zakončí jazzové a židovské písně

20. dubna 2024 ve 14:10

Jarní část sedmého ročníku festivalu Věčná naděje zakončí dva dramaturgicky výjimečné koncerty formace Petra Ernyei Quartet v čelákovické vile Volman. Pásmo jazzových a židovských písní odehrají 21. a 28. dubna, součástí akce bude také komentovaná prohlídka...

Komentovaná prohlídka výstavy Nahoru

20. dubna 2024 ve 13:17

Ve čtvrtek 25. dubna si budete moci pohovořit s autorkou výstavy Nahoru, která se koná v Galerii ve věži Novoměstské radnice v Praze 2.

Výstava: Český porcelán tří století

17. dubna 2024 v 08:00

Český porcelán tří století je vůbec první výstavou, která se pokusí ve zkratce přiblížit vývoj porcelánu vyrobeného na území Čech od jeho počátků až k dnešním dnům. Navíc expozice představí ucelenou historii českého a československého porcelánu poprvé z hlediska výtvarného vývoje, tedy...

Musica Florea objevuje raného Janáčka

17. dubna 2024 v 07:51

Co má společného Leoš Janáček a baroko? Soubor Musica Florea se představí novým koncertním programem v dubnu. Letos slavíme 170 let od narození tohoto významného skladatele a při té příležitosti se Musica Florea chopila jeho nejranějších kompozic, aby je postavila vedle skladeb z počátku italského...

Branický knižní malotrh 2024

16. dubna 2024 v 09:18

Druhý ročník knižního Malotrhu se koná v sobotu 8. června. Setkáte s nejnovějšími knihami, autory a spoustou další zábavy. Den plný knih, hudby a workshopů proběhne od 11 do 19 hodiny na Branické ulici na úrovní jejího křížení s Jiskrovou ulicí.

Koncert Prahy 2 na Bastionu

15. dubna 2024 v 15:38

Cyklus Prahy 2 Hudba na hradbách na Bastionu je věnovaný převážně jazzu a dobré pohodě. V úterý 23. dubna můžete slyšet seskupení hudebníků, kteří se velmi dobře zapsali na naší hudební scéně a jsou příslibem pro tento žánr.

Josef Němec – Obrazy a kresby

14. dubna 2024 v 19:14

Kniha s názvem Josef Němec – Obrazy a kresby přiblíží pracovní i soukromou tvář pražského výtvarníka. Jeho synem je Martin Němec, malíř a hudebník, duše rockových kapel Precedens a Lili Marlene. Právě on je spolutvůrcem výpravné knihy.

Adéla Parmová a její Shakti: Výstava odhalí temná údolí a jasné vrcholky lidské duše

12. dubna 2024 ve 03:15

Pražská umělecká scéna se připravuje na zážitek, který propojí minulost, přítomnost a budoucnost skrze vizi umělkyně Adély Parmové. Umělecká výstava „Shakti [Power of Creation & Destruction]“ zvěstuje hlubokou a osvěžující cestu do temných údolí i jasných vrcholků lidské duše. Výstava Shakti...

Dubnové Varhanní nešpory maltézských rytířů

11. dubna 2024 ve 12:21

Varhanní nešpory maltézských rytířů uslyšíte v pondělí 15. dubna od 17 hodin.

Mladí ladí jazz v Praze 2

11. dubna 2024 v 07:01 | Aktualizováno 30. listopadu -0001, 00:00

Letos už posedmé oživí Karlovo náměstí festival Mladí ladí jazz.Začíná se v 15:30 hodin.

Další články
Nahoru