dnes
Sobota - prehanky-dest
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Na oslavě narozenin se pustil do košů

Oznámení o muži v modrém tričku a kraťasech, který rozhazuje odpadkové koše po vozovce v ulici U Boroviček, přijali strážníci z Prahy 13 ve středu krátce před půl osmou večer.

Na místě události se muž již nenacházel, ale svědci události hlídku nasměrovali k nedalekým garážím, kam měl odejít. Na výzvu strážníků, aby předložil doklad totožnosti a vysvětlil, co u zastávky MHD Šedivého prováděl, muž odpověděl, že u sebe žádné doklady nemá a s měšťáky se bavit nehodlá.

Poté ale dodal, že oslavoval narozeniny kamaráda a neví, proč koše převrátil. Muže ke zjištění totožnosti následně předvedli na služebnu Policie ČR a přestupek oznámili správnímu orgánu.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru