dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C
Na náplavce ukážou své dovednosti mladé naděje nového cirkusu
Představí se mladé naděje nového cirkusu. Foto: archiv Cirqueon

Na náplavce ukážou své dovednosti mladé naděje nového cirkusu

Teenageři z Cirqueonu – Centra pro podporu a rozvoj nového cirkusu v ČR předvedou v neděli večer na pravobřežní náplavce část z představení „Waste of Time“, se kterým vzbudili velký ohlas na nedávném mezinárodním festivalu mladých cirkusových nadějí ve Finsku.

Během vystoupení u Bajkazylu pod Palackého mostem (přesný čas konání akce bude teprve zveřejněn) ukáží svoje žonglérské, akrobatické, ekvilibristické nebo taneční dovednosti. Před svou účastí na festivalu ve Finsku se stihli prezentovat také na tuzemských akcích.

V Praze jste je mohli vidět na DEFILÉ, což je tradiční prezentace studentů Cirqueonu, v Brně na festivalu FREŠ MANÉŽ a v Hradci Králové na festivalu Divadlo evropských regionů.   

Kromě nedělního vystoupení na náplavce se představí od den dřív na festivalu Letní Letná. Budou součástí bloku  Cirksession, který startuje 22. srpna v 18:30.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru