dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražské krimi

Na nádražních toaletách šlo do tuhého, Slovák vytáhnul svou dvaceticentimetrovou zbraň

V úterý odpoledne došlo na toaletách Masarykova nádraží k incidentu mezi návštěvníkem a pracovníkem ostrahy.

Muž po vykonání potřeby odmítal zaplatit. Navíc byl neurvalý vůči toaletářce, proto se do sporu vložil pracovní ostrahy. Ten byl však hrubiánem nekompromisně odstrčen.

Strážný si to nenechal líbit a oznámil, že zavolá policii. Na to reagoval „vyčůraný“ muž šokujícím způsobem. Vytáhnul dvaceticentimetrový nůž a zaútočil. „Napadenému se naštěstí podařilo uskočit, čepel nože pouze o milimetry minula oblast břicha,“ sdělil mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

V tu chvíli použil strážný proti útočníkovi slzný sprej, náplní ho zasáhl do obličeje. Tím agresora paralyzoval. Přivolaní policisté převezli jedenačtyřicetiletého Slováka na služebnu.

„Tam vůči němu vyšetřovatel zahájil úkony trestního řízení pro podezření z trestných činů ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a výtržnictví. Obviněnému hrozí v případě odsouzení až desetiletý trest odnětí svobody,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru