dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Na magistrátu si můžete prohlédnout pohár, který v květnu zvednou nad hlavu hokejoví mistři světa
Hokejový funkcionář Hannes Ederer a primátorka Adriana Krnáčová. Foto: MHMP

Na magistrátu si můžete prohlédnout pohár, který v květnu zvednou nad hlavu hokejoví mistři světa

Ve foyer historické budovy pražského magistrátu na Mariánském náměstí je ode dneška vystaven pohár určený vítězům 79. mistrovství světa v ledním hokeji 2015. Zájemci si ho mohou přijít prohlédnout ve všedních dnech od 10 do 17 hodin až do 3. března.

79. mistrovství světa v ledním hokeji pořádá Česká republika, turnaj se bude konat od 1. do 17. května v Praze a Ostravě.

Od člena Řídícího výboru MS Mezinárodní hokejové federace (IIHF) Hannese Ederera a prezidenta Českého svazu ledního hokeje Tomáše Krále pohár dnes převzala pražská primátorka Adriana Krnáčová.

„Jedná se o výjimečnou sportovní událost, a proto bych chtěla pozvat veřejnost, aby si přišla prohlédnout trofej, kterou vítězové turnaje zvednou nad hlavu,“ uvedla primátorka. „Pevně doufám, že to budou reprezentanti České republiky,“ dodala rodačka z Bratislavy.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

V Praze 9 se uskuteční fotbalové mistrovství, při každém zápase hrají jen dva hráči

28. září 2017 v 18:23 | Aktualizováno 29. září 2017, 06:48

Jsi fotbalista a chceš si vyzkoušet něco nového a netradičního? Zastav se v obchodním centru Galerie Harfa, kde proběhne Mistrovství ČR ve fotbale 1vs1. Hlavní výhra 5000 korun + další hodnotné výhry pro prvních 8 hráčů.

Další články
Nahoru