Dnes Úterý - obcasny-dest 28°C
Zítra Středa - polojasno 18°C
Úterý 3. 10. 2023
Svátek má Bohumil
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Na magistrále havarovali hasiči, dva se zranili
Převrácené auto. Foto: HZS Praha

Na magistrále havarovali hasiči, dva se zranili

Kolem 18. hodiny se v úterý převrátilo na severojižní magistrále u Národního muzea starší hasičské auto, avia, která slouží od devadesátých let. Dva členové posádky se zranili. Informovali o tom hasiči i záchranáři na sociální síti X.

„Cestou k případu mělo naše vozidlo dopravní nehodu v ulici Legerova. Na místě jsou dva lehce zranění příslušníci, kteří budou odvezeni záchranáři. Komunikace je v tuto chvíli uzavřena, budeme odstraňovat následky nehody pomocí vyprošťovacího automobilu,“ uvedli po nehodě hasiči.

Legerova byla po nehodě neprůjezdná, později  jen jedním pruhem. Tvořily se proto kolony.

„Inspektor byl na místě za dvě minuty, kolegové záchranáři a lékař chvíli po něm. Naštěstí jsou obě zranění pouze lehká, u jednoho z kolegů se jedná o pohmožděniny, u druhého o úraz ramene. Oba povezeme po ošetření a zajištění do nemocnice k další péči,“ uvedla záchranka.

„Jedná se o vozidlo na hašení zařízení pod proudem a jelo k ohlášenému požáru trafostanice,“ doplnili k haavarovanému autu hasiči.


Autor: Jan Puci

Nadační fond nezávislé žurnalistiky nově vede Petr Orálek

1. května 2022 v 17:34

Nadační fond nezávislé žurnalistiky (NFNZ) od dneška nově vede novinář a ekonom Petr Orálek. Fond o tom informoval na svém webu.

Další články
Nahoru