dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - oblacno
4°C
Zujte boty a účastněte se charitativního bosého běhu

Zujte boty a účastněte se charitativního bosého běhu

Již tuto sobotu se v Praze 6, v parku na Ladronce, uskuteční první ročník tzv. bosoběžeckého (barefoot) běhu. Na čtyřkilometrovou trať může vyrazit každý. Startovné pomůže dětským domovům. 

Prague Barefoot Run

Kdy: 1.6.2013, program od 10 hodin, běh v poledne
Kde: Park Ladronka
Trať: asfalt, 4 200 metrů
 www.pbfr.cz

Běhání bez bot nebo v barefoot obuvi je na vzestupu a šíří se nejen jako sport, ale jako celé hnutí, které vyznává od přírody dokonalou schopnost lidských nohou chodit a běhat naboso.

Na tuto pražskou bosoběžeckou událost roku přijede i průkopník bosého běhání Ted McDonald, jeden z hrdinů bestselleru Zrozeni k běhu (Born to Run).

Akce se aktivně zúčastní i české osobnosti: herečky Jitka Schneiderová a Hana Igonda Ševčíková, česká Miss World 2013 Lucie Kovandová, nejkrásnější muž ČR 2012 Milan Nevosad a nebude chybět ani radní Prahy 6 pro oblast školství Ondřej Balatka.

barefootrun-banner-nahled Prague Barefoot Run je organizován občanským sdružením ForDreams, které chce pomocí této akce podpořit projekt sdružení Dejme Dětem Šanci.

Účastníci běhu budou mít možnost podpořit uhrazením startovného poplatku (minimální výše 100 korun, maximální bez omezení) přímo konkrétní děti z dětského domova.


Autor: Renata Rákosová

Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru