Dnes Sobota - prehanky-dest 24°C
Zítra Neděle - skorojasno 29°C
Sobota 25. 6. 2022
Svátek má Ivan
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Na křižovatce Na Petřinách a Na Větrníku bude nově semafor
Světelná signalizace zpřehlednění provoz v křižovatce. Foto: P6

Na křižovatce Na Petřinách a Na Větrníku bude nově semafor

Technická správa komunikací zahájila v pondělí 23. května rekonstrukci křižovatky ulice Na Petřinách a Na Větrníku, která bude nově osazena semafory. Během stavby, která končí v srpnu, se řidiči musejí připravit na dopravní omezení, včetně úplné uzavírky.

V křižovatce budou zrekonstruovány i přilehlé chodníky, které budou mít asfaltový povrch. Dojde k posunu hranic křižovatky včetně přechodů pro chodce. Na místě budou vyznačeny objízdné trasy.

„Úprava křižovatky byla plánována již v roce 2015 v souvislosti s rekonstrukcí tramvajové tratě. Od té doby ji Praha 6 opakovaně požaduje. Jsem rád, že se to po řadě urgencí konečně podařilo,“ říká místostarosta pro dopravu Jiří Lála. Od zavedení světelné signalizace si slibuje především zpřehlednění provozu v dopravně velmi vytížené křižovatce.


Autor: Cen

Zlíchovský tunel bude několik nocí uzavřen

Včera v 08:48

Ve Zlíchovském tunelu probíhá výměna sodíkového osvětlení za osvětlení s LED zdroji včetně napájení, probíhají proto noční uzavírky tunelu.

Letní uzavírka části Hornoměcholupské ulice

Včera v 08:42

V pondělí 4. července 2022 zahájí Technická správa komunikací (TSK) první fázi opravy Hornoměcholupské ulice.

Oprava uzavře Kosteleckou ulici

22. června 2022 v 15:20

Technická správa komunikací (TSK) provede v období od 2. do 10. července opravu Kostelecké ulice v úseku mezi ulicemi Tupolevova (kruhový objezd) a Cukrovarská (železniční přejezd).

Dnes v noci se uzavře Zlíchovský tunel

20. června 2022 v 11:27

Od 20. června od 23 hodin do 21.června do 5 hodin bude uzavřen západní tubus – směr Barrandovský most, a druhý tubus bude jednosměrný v původním směru.

Tunelový komplex Blanka bude ve čtvrtek v noci uzavřen

15. června 2022 v 10:29

Z důvodu pravidelné údržby tunelů bude Tunelový komplex Blanka od čtvrtka 16. června od 23 hodin do pátku 17. června do 5 hodin uzavřen.

Další články
Nahoru