dnes
Úterý - jasno
14°C
zítra
Středa - zatazeno
17°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
22°C
Na kandidátce ODS do zastupitelstva Prahy 10 budou i Svobodní
Lídrem kandidátky ODS v Praze 10 a kandidátem na starostu této městské části je Filip Humplík. Foto (2x): archiv

Na kandidátce ODS do zastupitelstva Prahy 10 budou i Svobodní

Občanská demokratická strana (ODS) a Strana svobodných občanů (SSO) se dohodly na předvolební spolupráci v městské části Praha 10. Svobodní také obsadí některá místa na kandidátní listině.
humplikcvrcekvalovic

Martin Valovič, Lukáš Cvrček a Filip Humplík (zprava)

„Chceme v rámci Prahy 10 zase začít prosazovat férovou pravicovou komunální politiku. Cestou k tomu je jednoznačně i spojování sil na pravici. Se Svobodnými jsme našli společnou řeč lidsky i v programu,” říká Filip Humplík, kandidát ODS na starostu v Praze 10.

„Na naší kandidátce najdete nejen nové tváře a mladé naděje z ODS, ale také zkušené odborníky, kteří chtějí svými zkušenostmi přispět k pozitivnímu rozvoji naší městské části. Jsou to výhradně lidé, kteří chtějí žít pro politiku, a ne žít z ní. Kdyby to bylo jinak, kandidátku bych do voleb nevedl,“ dodává.

„Jsme všichni místní patrioti, chceme Desítku udělat lepší a na spoustu otázek nacházíme společná řešení,” pokračuje dvojka kandidátky Martin Valovič.

„ODS v Praze 10 v uplynulém období úspěšně prošla zásadní vnitřní očistou a vybudovala v naší městské části úplně novou buňku bez kontroverzních postav. Díky tomu jsme se s místní organizací občanských demokratů rádi domluvili na jednotné pravicové kandidátce, protože společně můžeme být jedině silnější," uvádí obvodní koordinátor Svobodných a kandidát do zastupitelstva Prahy 10 Lukáš Cvrček.

Podrobnosti o kampani ODS Praha 10 jsou zde: www.facebook.com/odspraha10/

První dvacet jmen na kandidátní listině ODS v Praze 10 

 1.  Filip Humplík
 2.  Martin Valovič
 3.  Lukáš Tyl
 4.  Olga Koumarová
 5.  Roman Bulíček
 6.  Mikuláš Pobuda
 7.  Martin Sekal
 8.  Denisa Stonáčková
 9.  Adam Štěpánek
 10.  Lukáš Cvrček (SSO)
 11.  Ivana Kriglová
 12.  Šárka Gandalovičová
 13.  Jiří Mlejne
 14.  Lucie Buchtíková
 15.  Filip Cvrček (SSO)
 16.  Jakub Horský
 17.  Kateřina Plchová
 18.  Daniel Russo
 19.  Pavel Šutka
 20.  Hana Haurithon (SSO)

Diskuse: Kulturní a společenské centrum Nákladové nádraží Žižkov

18. září 2018 ve 21:08

Nákladové nádraží Žižkov jako kulturní a společenské centrum. V Galerii Mánes na Masarykově nábřeží se 20. září od 18 hodin setkají hosté z řad politiků: radní HMP pro kulturu Jan Wolf (KDU-ČSL, Spojené síly pro Prahu), starosta Prahy 3 Alexander Bellu (ODS / Koalice pro Prahu 3) , místostarosta...

Informační centrum Spojených sil pro Prahu bylo otevřeno v Galerii Mánes, zve na debaty

17. září 2018 ve 23:46

Koalice Spojené síly pro Prahu, kterou tvoří TOP 09 a STAN ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla, dnes otevřela v Galerii Mánes na Masarykově nábřeží informační centrum, ve kterém se bude až do říjnových voleb konat série veřejných debat na různá témata.

Další články
Nahoru