dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
9°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Pražská politika

Na Jižním městě budou sklady, kanceláře a benzínová pumpa

V ulici Na Jelenách by mělo vyrůst nové obchodní a skladovací centrum. Součástí areálu má být také benzínová pumpa a myčka. V rámci stavby bude podle projektu upravena i kruhová křižovatka ulic Na Jelenách a Kunratická spojka.

Vyplývá to z dokumentu v databázi EIA, která zkoumá vliv staveb na životní prostředí, napsala ČTK. Oznamovatelem stavby je podle dokumentu společnost Ekola group.

Hlavní budova má mít v jedné své části jedno nadzemní podlaží, v severozápadní části pak budou dvě nadzemní podlaží. Ty mají být využívané jako kanceláře. Obchodní plocha objektu se bude sestávat z velkoplošného supermarketu, maloplošních nájemních jednotek, které doplní restaurace a sociální zařízení pro zákazníky.


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru