dnes
Středa - oblacno
22°C
zítra
Čtvrtek - skorojasno
26°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
25°C
Na Jarově došlo k havárii vody, na silnici se měnila v led
Voda v ulici Spojovací. Foto: Twitter Policie ČR

Na Jarově došlo k havárii vody, na silnici se měnila v led

Ve frekventované žižkovské ulici Spojovací došlo dnes večer na několika místech k úniku vody. Policie musela ulici částečně uzavřít.

Na komunikaci pod viaduktem bylo asi 30 centimetrů vody. Na místo vyjeli hasiči ze dvou jednotek. Poškozena je část vozovky, kterou voda podemlela.

Ve směru Balabenka je veden provoz jedním jízdním pruhem, píše Policie ČR na svém twitterovém účtu. Ve směru na Jarov je vozovka zcela uzavřena.

Autobusy linky 109 jsou směrem z centra vedeny odklonem ulicí Českomoravská a K Žižkovu. Zastávka Balabenka (z centra) je přemístěna do ulice Českomoravské k čerpací stanici. Zastávka Novovysočanská (z centra) je dočasně zrušena – náhradou je na odklonové trase zřízena zastávka K Žižkovu (v zastávce linky 136).

Přivolaní pracovníci vodáren uzavřeli přívod vody. Hasiči otevřeli poklopy kanálů, díky čemuž voda rychleji odtékala. Kvůli namrzající vodě na místě zasahovali i silničáři. 


Praha 11 prodloužila spolupráci se ScioŠkolou. Chce umožnit dětem co nejširší nabídku vzdělávání

Včera v 11:35

Nejméně do roku 2030 bude mít oblíbená ScioŠkola zajištěny v Praze 11 prostory pro své působení. Prodloužení podnájmu dala v minulých dnech zelenou Rada městské části.

Po nehodě v Praze 6 hořelo osobní auto

11. července 2019 v 07:45

Deset minut před koncem včerejšího dne zasahovala jednotka pražských hasičů u nehody osobního auta v ulici Horoměřická v Praze 6.

Další články
Nahoru