dnes
Sobota - oblacno
21°C
zítra
Neděle - jasno
20°C
pozítří
Pondělí - jasno
17°C
Na Jarově došlo k havárii vody, na silnici se měnila v led
Voda v ulici Spojovací. Foto: Twitter Policie ČR

Na Jarově došlo k havárii vody, na silnici se měnila v led

Ve frekventované žižkovské ulici Spojovací došlo dnes večer na několika místech k úniku vody. Policie musela ulici částečně uzavřít.

Na komunikaci pod viaduktem bylo asi 30 centimetrů vody. Na místo vyjeli hasiči ze dvou jednotek. Poškozena je část vozovky, kterou voda podemlela.

Ve směru Balabenka je veden provoz jedním jízdním pruhem, píše Policie ČR na svém twitterovém účtu. Ve směru na Jarov je vozovka zcela uzavřena.

Autobusy linky 109 jsou směrem z centra vedeny odklonem ulicí Českomoravská a K Žižkovu. Zastávka Balabenka (z centra) je přemístěna do ulice Českomoravské k čerpací stanici. Zastávka Novovysočanská (z centra) je dočasně zrušena – náhradou je na odklonové trase zřízena zastávka K Žižkovu (v zastávce linky 136).

Přivolaní pracovníci vodáren uzavřeli přívod vody. Hasiči otevřeli poklopy kanálů, díky čemuž voda rychleji odtékala. Kvůli namrzající vodě na místě zasahovali i silničáři. 


Praha 15: Občané se poprvé mohou zapojit do participativního rozpočtu

16. dubna 2019 v 07:24

Radnice patnácté městské části včera odstartovala první ročník participativního rozpočtování. Poprvé v historii tak budou občané sami navrhovat a svým hlasováním podporovat projekty, které radnice v letošním roce zrealizuje.

Další články
Nahoru