Dnes Neděle - skorojasno 9°C
Zítra Pondělí - zatazeno 8°C
Neděle 25. 2. 2024
Svátek má Liliana
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Na hlavy strážníků házeli ocelové trubky

Žena, která působila jako osoba bez domova a měla u sebe drahé jízdní kolo, se zdála podezřelá muži z Botevovy ulice v Praze 12 a zavolal na linku 156. Vyslané hlídce žena vypověděla, že kolo objevila u popelnic, a když se k němu delší dobu nikdo nehlásil, usoudila, že si ho může vzít.

Výrobní číslo bylo vybroušené a přetřené barvou. Strážníci 43letou ženu omezili na osobní svobodě, pro podezření ze spáchání trestného činu zatajení věci přivolali státní kolegy a následně poskytli součinnost při převozu kola a ženy na služebnu Policie ČR.

Během zjišťování stavu věci a původu kola se na místo dostavila další autohlídka. Krátce po jejím příjezdu přiletěly od jedné z budov dvě ocelové 30centimetrové trubky, plné hlíny a betonu. Jedna zasáhla služební vozidlo a dopadla cca metr před strážníka, druhá přeletěla přes hlavu dalšího ze strážníků a dopadla na přední kapotu poblíž zaparkovaného vozidla.

Hlídka vyběhla směrem odkud trubky přiletěly a spatřila muže, který vulgárně křičel a dal se na útěk. Strážníci ho začali pronásledovat a do pátrání se zapojily i hlídky státní policie. Několikrát došlo k vizuálnímu kontaktu s prchajícím mužem, který po hlídkách házel různé předměty z odpadkových košů i samotný koš. Po dostižení skončil 27letý muž v poutech. Případ šetří státní policie.


Autor: Cen

Hasiči zabránili rozšíření plamenů na fotovoltaiku

22. února 2024 ve 14:05

Ve čtvrtek 22. února od 10:44 hodin zasahovali hasiči ze satalické a strašnické stanice v ulici K viaduktu v Praze-Kyjích u požáru na balkóně rodinného domu.

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí v parku u hlavního nádraží

15. února 2024 v 00:02

O velký rozruch se postaral třiačtyřicetiletý česky hovořící cizinec na konci ledna ve Vrchlického sadech. Kolem osmé hodiny ranní, na chodníku vedoucím od ulice Bolzanova směrem k vlakovému nádraží, nejprve s hořícími novinami v ruce ohrožoval mladou ženu a poté začal napadat náhodné kolemjdoucí....

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru