dnes
Neděle - prehanky-snih
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih
0°C
Na Hlavním nádraží byla nahlášena bomba. Poznáte pachatele?
Pokud 165 centimetrů vysokého muže poznáváte, volejte 158. Foto: Policie ČR

Na Hlavním nádraží byla nahlášena bomba. Poznáte pachatele?

Přibližně deset minut před 8 hodinou dopoledne policisté od zaměstnance drah přijali oznámení, že ve vlaku, který stojí ve stanici Hlavní nádraží a měl směřovat do Pardubic, má být uložená bomba.

Policisté z vlaku evakuovali asi 500 osob a uzavřeli nebližší okolí. Následně se na místo dostavil i pyrotechnik se psem, který celou soupravu prohlédl. Žádný nástražný výbušný systém na místě nalezen nebyl a opatření proto bylo ukončeno pět minut před desátou hodinou.

Celý případ si převzali kriminalisté druhého policejního obvodu, kteří budou nyní pátrat po muži, který zaměstnankyni drah toto oznámení učinil. Muž je nyní podezřelý z trestného činu šíření poplašné zprávy, za což v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři léta.

bomba-hl-nadrazi1-nahled Podobu podezřelého muže zachytily kamerové systémy. V případě, že asi třicetiletého 165 centimetrů vysokého muže na záběrech poznáváte, ozvěte se na linku 158.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru