Dnes Neděle - jasno 31°C
Zítra Pondělí - bourky 24°C
Neděle 21. 7. 2024
Svátek má Vítězslav
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Na hladině Kotlářky byl nalezen mrtvý muž
Retenční nádrž Kotlářka. Foto: praha-priroda.cz

Na hladině Kotlářky byl nalezen mrtvý muž

V retenční nádrži Kotlářka v Košířích byl v pondělí odpoledne nalezen mrtvý muž. Příčinu úmrtí zjišťují policisté, na místo přijel i koroner.

Hlášení o těle na hladině nádrže dostali policisté kolem půl druhé odpoledne. Když dorazili k vodní ploše v sousedství frekventované ulice Plzeňská, zjistili, že je oznámení pravdivé. Na místě byl proto i koroner.

Policisté začali případ vyšetřovat a budou se snažit zjistit příčinu úmrtí zhruba třicetiletého muže a také, jak se do vody dostal. Totožnost nešťastníka už podle médií policisté znají.

V nádrži nedaleko Cibulky se předloni utopila mladá žena. S kamarádkou popíjela na břehu alkohol, a pak si šly obě zaplavat. Jedna z nich zmizela pod hladinou a už se nevynořila.

Nádrž byla dokončena v roce 2017 a je využívána jako sportovní rybářský mimopstruhový revír. 


Autor: red

O příspěvek na doučování byl zájem, požádalo o něj přes 300 dětí

Včera v 07:38

Radnice Prahy 6 na jaře rozhodla o pomoci rodičům deváťáků s přípravou na přijímací zkoušky na střední školy a nabídla jim příspěvek dva tisíce korun na přípravné kurzy, zkoušky nanečisto, přípravu na talentovky a podobně. Městská část na tento program vyčlenila ve svém rozpočtu jeden...

Další články
Nahoru