dnes
Čtvrtek - snih-dest
7°C
zítra
Pátek - oblacno
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražský sport

Na mistrovství v atletice se připravují stovky policistů

Pražská policie připravuje bezpečnostní opatření v souvislosti s halovým mistrostvím Evropy v atletice 2015, které se uskuteční v době od 5. do 8. března v O2 Aréně v Praze 9. Na opatřeních se bude podílet několik stovek policistů z pořádkové, kriminální, dopravní i cizinecké služby, antikonfliktního týmu a speciální pořádkové jednotky. V rámci dohledu nad silničním provozem a veřejným pořádkem budou policistům pomáhat i pražští strážníci.

Policisté budou v rámci opatření dohlížet nejen na ochranu veřejného pořádku, ale také na bezpečnost a plynulost silničního provozu na území hlavního města Prahy.

„V této souvislosti je nutné upozornit návštěvníky halového mistroství, aby se připravili na zdržení při vstupu do O2 arény vzhledem k zevrubným bezpečnostním prohlídkám. Proto doporučujeme, aby dorazili v dostatečném předstihu a předešli tak zklamání z delší čekací doby při vstupu,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

To samé platí i pro prominentní hosty, kteří budou přijíždět do podzemních garáží. Zde budou totiž probíhat bezpečnostní prohlídky všech vozidel a předpokládají se tedy kolony. Tyto přísné bezpečnostní prohlídky budou prováděny v souvislosti s různými násilnými útoky v minulých měsících v Evropě.

„Zároveň prosíme všechny návštěvníky, aby v co největší míře využili MHD a svá auta nechali doma kvůli omezeným parkovacím kapacitám v okolí haly,“ dodal Daněk.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru