dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Na Gutovce se představí nejlepší skejťáci z Česka a Slovenska
Ilustrační foto: archiv

Na Gutovce se představí nejlepší skejťáci z Česka a Slovenska

Závěr školních prázdnin je každoročně na Gutovce ve znamení prestižních skateboardových závodů. Letos se tak v neděli 31. srpna na Horsefeathers Concrete Jamu 2014 představí nejlepší skateoví jezdci z Česka a Slovenska v závodu o pohár starosty Prahy 10.

Den zakončí odpolední koncert PSH s živou kapelou. „Jsme velice rádi, že na Gutovce můžeme opět přivítat další ročník těchto významných závodů. Jsem přesvědčen o tom, že soutěže tohoto typu vedou děti a mládež ke sportu, protože jasně vidí, čeho je možné svým úsilím a pílí dosáhnout," řekl o akci starosta Bohumil Zoufalík (Nez. pro Prahu 10).

Aby byl závod přístupný i pro rodiče s malými dětmi, bude souběžně probíhat i dětský program. Ten se bude odehrávat na druhé straně parku u hřiště pozemního hokeje a bude zdatně sekundovat skateboardové soutěži.

skejtaci-gutovka-nahled

Dětský program samotný začíná již v 10 a bude probíhat až do 17 hodin. Horsefeathers Concrete Jam 2014 začíná hodinu po poledni a končí v půl sedmé vyhlášením vítězů. Hned po vyhlášení následuje koncert domácí hip-hopové skupiny PSH, která po dlouhé době společně objíždí Českou republiku a Gutovka bude jejich jediný koncert v Praze.


Další články
Nahoru