dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
4°C
pozítří
Středa - mlha
6°C
Na Florenci zemřel po pádu pod metro muž, trasa probíhající výluky byla hodinu delší
Muž spadl pod soupravu jedoucí ve směru Letňany. Ilustrační foto: archiv

Na Florenci zemřel po pádu pod metro muž, trasa probíhající výluky byla hodinu delší

Ve stanici metra Florenc na lince C spadl pár minut po dnešní jedenácté hodině muž pod soupravu jedoucí do Letňan, zraněním na místě podlehl. Provoz byl obnoven po hodině.

Nehoda prodloužila úsek třídenní výluky metra, která dnes ráno začala. Vlaky nejezdily hodinu mezi stanicemi Nádraží Holešovice a Pražského povstání.

„Na pomoc osobě po pádu do kolejiště vyrazila záchranářská posádka a posádka s lékařem. Bohužel, muž utrpěl zranění neslučitelná se životem, a proto na místo vyjede koroner,“ uvedla na twitteru mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

Provoz metra na lince C je mezi stanicemi Muzeum a Pražského povstání kvůli výměně dřevěných pražců za betonové zastavený od dnešního rána po celý prodloužený víkend. Výluka se proto na hodinu prodloužila z Muzea až do stanice Nádraží Holešovice. Náhradní autobusová linka XC proto jezdila od Pražského povstání až k holešovickému nádraží.


Praha 11 zveřejnila otevírací dobu úřadu na přelomu roku

Včera v 08:41

Vzhledem k tomu, že bude na konci roku odváděna finanční hotovost z pokladen Úřadu městské části Praha 11 do bankovního ústavu, neprovádí úřad v úterý 31. prosince žádné činnosti spojené s přijímáním hotovosti.

Další články
Nahoru