dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražské krimi

Na dětském hřišti slavili puberťáci konec školního roku. S alkoholem v ruce

Tři patnáctiletí mladíci zapíjeli včera večer alkoholem konec školního roku a začátek prázdnin. Místo oslavy? Dětské hřiště. 

Na dětském hřišti v blízkosti křižovatky ulic Šultysova a 8. listopadu narazili na popíjející mládež strážníci ze šestého pražského obvodu v rámci kontrolní akce, která byla zaměřena právě na mladistvé a alkohol.

Hoši byli již na první pohled zjevně opilí. Špatně artikulovali a nebyli schopni chůze. U všech bylo orientační dechovou zkouškou potvrzeno požití alkoholu. Naměřené hodnoty se pohybovaly v rozmezí od 1,48 do 1,68 promile alkoholu v dechu.

Na dotaz, co pili a kde si alkohol obstarali, všichni shodně uvedli, že vypili několik panáků tvrdého alkoholu a k tomu několik piv. Alkohol si prý sami koupili u nějaké MHD, ale už si přesně nepamatují, kde.

Všechny podnapilé mladíky si následně převzali záchranáři a odvezli je do nemocnice. O jejich počínání byli taktéž vyrozuměni jejich rodiče. Celá záležitost bude mít dohru u sociálky.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru