dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Zpravodajství

Na dětském dni na Jiřáku můžete dnes vyhrát celoroční vstupenku do zoo

Den dětí pořádaný Prahou 3, který se koná dnes od 14.00 hodin na náměstí Jiřího z Poděbrad, přinese odpoledne plné soutěží o atraktivní ceny, ukázky bojového umění jiu-jitsu či triky mistrů Evropy v jojování. Děti se mohou těšit také na Magdu Reifovou, vystoupení kapely Pískomil se vrací nebo skupiny hlasových ekvilibristů Hlasoplet. 

Na vylosované účastníky soutěží čekají celoroční vstupenky do pražské zoo. Program na náměstí Jiřího z Poděbrad včetně soutěží bude trvat až do 18.00 hodin.

„Každé dítě dostane soutěžní plánek se stanovišti, na kterých se budou plnit různé zábavné úkoly. Za jejich splnění obdrží razítka a vyplněný list pak děti vloží do slosování. A ceny budou vskutku atraktivní, jednou z hlavních cen je například celoroční rodinná vstupenka do pražské zoo,” říká Miroslava Oubrechtová, zástupkyně starostky Prahy 3, která má na starosti oblast školství a zdravotnictví.

Svoje stanoviště bude mít na Jiřáku také Policie ČR, která předvede zadržení pachatele policejním psem. Členové mysliveckého svazu budou na náměstí vystavovat sokoly, orly a další dravce.

Na dalších stanovištích děti zjistí, co všechno se ukrývá uvnitř hasičského a záchranářského vozu, tvořit budou moci u stánku Domu dětí a mládeže Praha 3 Ulita. Připraveno pro ně bude i dětské dopravní hřiště.

Na náměstí Jiřího z Poděbrad nebudou chybět ani oblíbené malování na obličej či modeláři s jejich dokonalými modely aut na dálkové ovládání.


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Praha 6 chystá řadu akcí, kterými připomene sto let od vzniku republiky

11. ledna 2018 v 15:46

Praha 6 při příležitosti stého výročí vzniku samostatného Československa pořádá celou řadu kulturních a vzpomínkových akcí, které jsou rozloženy do celého roku.

Další články
Nahoru