Dnes Středa - zatazeno 10°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 11°C
Středa 24. 4. 2024
Svátek má Jiří
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Na dálnici D11 před Černým Mostem se srazily dva kamiony
Jeden z havarovaných kamionů. Foto: HZS Praha

Na dálnici D11 před Černým Mostem se srazily dva kamiony

Hasiči ze satalické a chodovské stanice zasahovali v úterý 2. dubna od 13:13 hodin na dálnici D11 před sjezdem na Černý Most u nehody dvou kamionů. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.  

Při nehodě se zranil jen z řidičů. Na místo proto přiletěl i vrtulník letecké záchranně služby. „Hasiči spolupracovali s policisty, kteří ve směru do centra odkláněli dopravu přes čerpací stanici,“ popsal Kavka.

„Hasiči sorbentem zasypali vyteklé provozní kapaliny a po zadokumentování nehody Policií ČR vyprostili kamiony speciálním vyprošťovacím vozidlem,“ dodal Kavka.


Autor: red

Byla vyhlášena studentská literární soutěž v angličtině k výročí Listopadu

Včera v 18:02

Studenti středních a vysokých škol v Česku a na Slovensku se mohou zúčastnit nové literární soutěže. V eseji, reportáži nebo povídce na téma spojené s odkazem Sametové revoluce, od níž letos uplyne 35 let, mohou své práce v angličtině posílat do 30. června. Výsledky plánuje Anglo-americká vysoká...

Škola a školka hledají školníka

21. dubna 2024 v 10:05

ZŠ a MŠ Praha 4, Sdružení 1080 přijme do svého kolektivu od 1. srpna na hlavní pracovní poměr školníka. Jeho úkoly budou zahrnovat běžné údržbářské a provozní práce ve škole a na školním pozemku.

Praha 14 uspořádala deváté setkání koordinátorů environmentální výchovy

21. dubna 2024 v 10:03

Praha 14 byla letos již podeváté hostitelem setkání koordinátorů environmentální výchovy v pražských mateřských, základních a středních školách. Na organizaci dubnové akce se vedle městské části i tentokrát podílely dvě stálice: „Ekoškola“ ZŠ Generála Janouška, vedená ředitelkou Jaroslavou...

Další články
Nahoru