dnes
Pondělí - skorojasno
27°C
zítra
Úterý - jasno
31°C
pozítří
Středa - jasno
35°C
Pražské krimi

Na chodbě domu hořely staré pneumatiky

Včera došlo ve 21:54 k požáru ve sklepě obytného domu v Minické ulici v Praze 8. Na místo vyjely jednotky z holešovické, centrální a petřínské stanice.

Hořely staré pneumatiky a odpad uložený v suterénu na chodbě obytného panelového domu. Požárem byly zničeny rozvody elektroinstalace, televize, vody a plynu. Poškozeny byly dvojité vstupní dveře do objektu. Zplodinami hoření byla poškozena výmalba stěn a stropů ve třech patrech domu, včetně poškození vstupní dveře do bytů. 

Během požáru byly zachráněny tři osoby pomocí vyváděcích masek, další tři osoby byly evakuovány a předány do péče ZZS. Příčina vzniku požáru je předmětem dalšího šetření hasičských a policejních vyšetřovatelů. Požár způsobil škodu 300 000 korun.


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

Dnes ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru