dnes
Pátek - jasno
0°C
zítra
Sobota - polojasno
-1°C
pozítří
Neděle - jasno
-4°C
Pražské krimi

Na chodbě domu hořely staré pneumatiky

Včera došlo ve 21:54 k požáru ve sklepě obytného domu v Minické ulici v Praze 8. Na místo vyjely jednotky z holešovické, centrální a petřínské stanice.

Hořely staré pneumatiky a odpad uložený v suterénu na chodbě obytného panelového domu. Požárem byly zničeny rozvody elektroinstalace, televize, vody a plynu. Poškozeny byly dvojité vstupní dveře do objektu. Zplodinami hoření byla poškozena výmalba stěn a stropů ve třech patrech domu, včetně poškození vstupní dveře do bytů. 

Během požáru byly zachráněny tři osoby pomocí vyváděcích masek, další tři osoby byly evakuovány a předány do péče ZZS. Příčina vzniku požáru je předmětem dalšího šetření hasičských a policejních vyšetřovatelů. Požár způsobil škodu 300 000 korun.


innogy: Pozor na falešné plynaře. Častým terčem jsou především senioři

8. února 2018 ve 14:41

V průběhu ledna letošního roku byli na několika místech v České republice zaznamenáni podvodníci, kteří se vydávají za pracovníky innogy. Zaměřují se zejména na starší občany a pod záminkou kontroly plynoměru či plynového kotle se snaží dostat do bytu. Ve spolupráci s Policií České republiky bylo...

Další články
Nahoru