Dnes Pátek - zatazeno 19°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 20°C
Pátek 12. 7. 2024
Svátek má Bořek
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Na Černém Mostě se ve škole dokončuje jídelna, poliklinika bude mít moderní kantýnu
Nová kuchyň a výdejna jídel v poliklinice. Foto: P14

Na Černém Mostě se ve škole dokončuje jídelna, poliklinika bude mít moderní kantýnu

Na Černém Mostě se dokončuje rekonstrukce kuchyně a jídelny v ZŠ Vybíralova, ke konci se blíží i výstavba kantýny v Poliklinice Parník. Informoval o tom starosta Prahy 14 Jiří Zajac (ODS).

Během prázdnin byla školní jídelna zrekonstruována do podoby, aby se v ní mohlo alespoň vydávat prvnímu stupni dovezené jídlo, žáci druhého stupně se dočasně chodí stravovat do Globusu v Centru Černý Most.

„Jsem rád, že se přes prázdniny stihly opravy do té míry, aby se mohlo alespoň vydávat jídlo. Víc nebylo reálné v létě dosáhnout. Ale do konce října bude vše dokončeno a plně funkční,“ sdělil starosta.

V současné době probíhají na Černém Mostě dokončovací práce i v poliklinice. Ta již prošla rozsáhlou modernizací, nyní tam vzniká kantýna, která bude v prostorách po předchozí restauraci. Náklady budou kolem osmi milionů korun.

„Je to moderní stravovací zařízení pro lékaře i návštěvníky polikliniky. Žádná hospoda. Již máme vysoutěženého provozovatele, takže pevně věřím, že nejpozději do konce října bude plně v provozu,“ uvedl starosta Zajac na svém facebookovém profilu.


Autor: Jan Puci

Praha 9: Vyplnění dotazníku do 15. července

Dnes v 16:08

Až do pondělí 15. července zve Praha 9 k elektronickému vyplnění dotazníku, jehož cílem je poskytnout prostor k vyjádření představ obyvatel městské části o rozvoji vstupního prostranství do parku Zahrádky po obou stranách ulice Ivana Hlinky.

Praha 4 hledá členy do volebních komisí při volbách do Senátu

Dnes v 10:33

Radnice se rozhodla výrazně navýšit odměnu pro členy OVK. Za první kolo bude přidáno 500, v případě druhého kola pak dalších 1500 korun.

Skončilo pátrání po dívce, která utekla z bohnické nemocnice

Dnes v 10:28

Pražští policisté ve čtvrtek odpoledne odvolali pátrání po třináctileté dívce, která dopoledne utekla z Psychiatrické nemocnice v Bohnicích. Podařilo se ji nalézt, je v pořádku. Informovala o tom policejní mluvčí Kristýna Soukupová. V nemocnici byla dívka hospitalizována z důvodu jejího...

V Rokytce se našlo mužské tělo

Dnes v 10:09

V říčce Rokytce na území Vysočanech se poblíž Mlékárenské ulice ve čtvrtek večer našlo tělo zhruba šedesátiletého muže. Tělo bylo již v pokročilém stadiu rozkladu, policisté se snaží zjistit okolnosti úmrtí.

Další články
Nahoru