dnes
Čtvrtek - skorojasno
10°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Pražská politikaKomerční sdělení

Na čaj zvou Otto Líbal, Bořivoj Kůla a Markéta Pekarová Adamová

Lidé, kteří se chtějí seznámit s programem a pražskými  kandidáty TOP 09 pro říjnové volby do Poslanecké sněmovny, mají příležitost každý všední den do konce srpna. Kandidáti jsou pro zájemce k dispozici v kanceláři TOP 09 na Štefánikově 28, vždy mezi 16. a 19. hodinou.

Dnes přijdou do smíchovské kanceláře diskutovat s občany Otto Líbal, student, software engineer a Bořivoj Kůla, vedoucí pracovník, (podpora rodiny, podpora ekonomiky směrem k rozvoji technických Hi-Tech výrobků, podpora rozvoje infrastruktury, zjednodušení daňové legislativy, podpora místního průmyslu a středního podnikání, rozvoj cyklostezek v krajině, energetika) a Markéta Pekarová Adamová, poslankyně Parlamentu ČR, od 18 hodin: Sociální politika, rodina, sladění rodinného a pracovního života, sport, vzdělávání.


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru