Dnes Neděle - oblacno 8°C
Zítra Pondělí - oblacno 7°C
Neděle 21. 4. 2024
Svátek má Alexandra
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Na budoucnosti parku Kampa se může podílet veřejnost

Praha 1 představuje projekt revitalizace parku zahrnující renovaci chodníků a oživení zeleně v srdci oblíbeného místa, jehož historie sahá až do roku 1169.

Veřejnost má jedinečnou příležitost podílet se na utváření budoucí podoby parku. Zúčastněte se veřejných debat a sdělte své nápady na zlepšení. Vaše připomínky budou přijímány v Komunitním centru Kampa známém jako „Sala Terrena“, kde na vás čeká pracovní skupina radnice.

Setkat se přímo v parku můžete ve dnech 18.–22. března. Online anketa bude spuštěna od 20. března.

„Vaše zapojení do tohoto projektu je pro nás neocenitelné. Každý nápad a každá minuta, kterou věnujete diskuzím o obnově parku Kampa, přispívá k vytvoření místa, kde každý najde svůj kousek přírody uprostřed města. Děkujeme vám za to a těšíme se na vaše nápady a na společná tvůrčí setkání,“ řekla místostarostka Kateřina Klasnová.

budoucnost-kampy


Autor: Hla

Kvůli nehodě se na Pražském okruhu u Slivence zastavil provoz

Včera v 18:26

V sobotu kolem třinácté hodiny došlo k nehodě dodávky a osobního auta na Pražském okruhu u Slivence. Frekventovaná silnice byla kompletně uzavřena dvě a půl hodiny.

Tragická nehoda na železnici

18. dubna 2024 ve 13:22

Mezi Stodůlkami a Jinonicemi ve čtvrtek ráno po deváté hodině srazil vlak člověka, který zraněním na místě podlehl. Provoz v uvedeném úseku trati zhruba dvě hodiny stál, cestující museli místo vlaku použít MHD či jiný způsob dopravy.

Do kolejiště ve stanici metra Flora spadl muž

18. dubna 2024 ve 13:17

Zhruba pětapadesátiletý cestující spadl ve čtvrtek dopoledne kolem půl desáté do kolejiště ve stanici metra Flora na lince A. Utrpěl zranění hlavy, byl převezen do nemocnice. Provoz metra mezi stanicemi Želivského a Náměstí Míru byl obnoven v 10:43 hodin.  

Další články
Nahoru