dnes
Pondělí - snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
10°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Na bezpečnost v okolí „Olympijského parku Soči – Letná 2014“ dohlédnou strážníci

Městská policie Praha bude po celou dobu otevření „Olympijského parku Soči“ dohlížet v okolí Letné na bezpečnost a pořádek. Denně v této lokalitě budou tři desítky strážníků. Kromě strážníků zařazených do hlídkových služeb se na těchto bezpečnostních opatřeních budou podílet také okrskáři, psovodi se psy, jízdní skupina a strážníci speciální skupiny taxi.

Hlídkový útvar, který je prioritně svou činností zaměřen na MHD, posílí dohled u stanic metra Hradčanská a Vltavská a také v prostředcích hromadné dopravy.

Veřejnost se na strážníky může také obrátit s dotazy ohledně parkování a dopravy.

Podle Ireny Seifertové součástí „Olympijského parku Soči – Letná 2014“ bude také představení Městské policie Praha. Součástí prezentace budou každodenní besedy s úspěšnými sportovci z řad městské policie, jako například s členkou reprezentačního družstva ČR v orientačním běhu, s mistryní světa v parašutismu, s prvním Čechem, který dojel DAKAR na motocyklu a zároveň byl 15× mistr republiky v enduru a mnohými dalšími.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru