Dnes Středa - zatazeno 2°C
Zítra Čtvrtek - zatazeno 1°C
Středa 7. 12. 2022
Svátek má Ambrož, Benjamín
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Na autokosmetice se nevyplatí šetřit
DopravaKomerční sdělení
Ilustrační foto: Roman Zaiets / Shutterstock.com

Na autokosmetice se nevyplatí šetřit

Starost o karoserii je nedílnou součástí péče o osobní auto. A i zde platí, že investice do opravdové kvality se rozhodně vyplatí. Projeví se nejen líbivějším vzhledem auta, které bude připomínat nový vůz, který právě sjel z výrobní linky, ale i tím, že se vozu prodlouží životnost a bude nám tak moci déle sloužit.

Špička v oboru

Každý, kdo chce mít auto v opravdu skvělém stavu, by měl dbát na to, aby používal opravdu jen tu vysoce kvalitní. Na trhu je výběr široký a pro laika nemusí být snadné se v nabídce vyznat. Skutečnou kvalitu je proto třeba propagovat a popisovat. Takovou kvalitu představuje třeba autokosmetika Auto Finesse.

Právě pod tímto názvem se totiž skrývají špičkové, ručně stáčené produkty pocházející od party nadšenců z Británie. Ti byli do aut zamilovaní odjakživa a rozhodli se, že žádný z komerčních produktů nedosahuje takové kvality, jakou by si přestavovali. První várky vyráběli v garáži a dnes se prodávají na několika kontinentech.

Mezi produkty, které se pod touto značkou prodávají, jsou produkty pro exteriér i interiér, např. čističe kol, odstraňovače hmyzu, šampony či přípravky na kožené potahy.

Vosky pro lesk i ochranu

Velmi důležitým produktem je při péči o plechového miláčka vosk na auto. Ty dokážou nejen dodat karoserii lesk, který udělá i z postaršího auta vůz, který se leskne tak, že se za ním budou na ulici lidé otáčet.

Kromě zajištění skvělého lesku má ale vosk i druhou funkci, kterou je ochrana karoserie. Na ní vytvoří při správné aplikaci ochrannou vrstvu, která minimalizuje poškozování laku od deště, slunečního záření, sněhu apod.

V ideálním případě je potom vosk aplikován strojní leštičkou, která dokáže auto naleštit opravdu dokonale, resp. tak, jak to rukou nikdy nelze dosáhnout. Kombinace špičkového vosku a strojního leštění je tím, co si vaše auto doopravdy zaslouží.


Praha 5 zhodnotí, jak se chovají řidiči v parkovacích zónách

27. listopadu 2022 v 19:58

Praha 5 zatím neplánuje iniciovat zavádění nových parkovacích zón, nicméně chtěla by zhodnotit a podle toho případně i přehodnotit režimy v těch stávajících. Uvedl to místostarosta páté městské části Milan Kryl (Piráti) na nedávném setkání s novináři.

Výměna požární signalizace omezí provoz Strahovského tunelu

25. listopadu 2022 v 09:14

Z důvodu výměny elektrické požární signalizace budou probíhat uzávěry Strahovského tunelu.

Další články
Nahoru