Dnes Středa - oblacno 5°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 2°C
Středa 24. 4. 2024
Svátek má Jiří
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Na autokosmetice se nevyplatí šetřit
DopravaKomerční sdělení
Ilustrační foto: Roman Zaiets / Shutterstock.com

Na autokosmetice se nevyplatí šetřit

Starost o karoserii je nedílnou součástí péče o osobní auto. A i zde platí, že investice do opravdové kvality se rozhodně vyplatí. Projeví se nejen líbivějším vzhledem auta, které bude připomínat nový vůz, který právě sjel z výrobní linky, ale i tím, že se vozu prodlouží životnost a bude nám tak moci déle sloužit.

Špička v oboru

Každý, kdo chce mít auto v opravdu skvělém stavu, by měl dbát na to, aby používal opravdu jen tu vysoce kvalitní. Na trhu je výběr široký a pro laika nemusí být snadné se v nabídce vyznat. Skutečnou kvalitu je proto třeba propagovat a popisovat. Takovou kvalitu představuje třeba autokosmetika Auto Finesse.

Právě pod tímto názvem se totiž skrývají špičkové, ručně stáčené produkty pocházející od party nadšenců z Británie. Ti byli do aut zamilovaní odjakživa a rozhodli se, že žádný z komerčních produktů nedosahuje takové kvality, jakou by si přestavovali. První várky vyráběli v garáži a dnes se prodávají na několika kontinentech.

Mezi produkty, které se pod touto značkou prodávají, jsou produkty pro exteriér i interiér, např. čističe kol, odstraňovače hmyzu, šampony či přípravky na kožené potahy.

Vosky pro lesk i ochranu

Velmi důležitým produktem je při péči o plechového miláčka vosk na auto. Ty dokážou nejen dodat karoserii lesk, který udělá i z postaršího auta vůz, který se leskne tak, že se za ním budou na ulici lidé otáčet.

Kromě zajištění skvělého lesku má ale vosk i druhou funkci, kterou je ochrana karoserie. Na ní vytvoří při správné aplikaci ochrannou vrstvu, která minimalizuje poškozování laku od deště, slunečního záření, sněhu apod.

V ideálním případě je potom vosk aplikován strojní leštičkou, která dokáže auto naleštit opravdu dokonale, resp. tak, jak to rukou nikdy nelze dosáhnout. Kombinace špičkového vosku a strojního leštění je tím, co si vaše auto doopravdy zaslouží.


Pražská lítačka letos již podvanácté

Dnes v 08:58

V pátek 26. dubna se koná  12. ročník závodu Pražská lítačka. Nově lze jako dopravní prostředek použít trolejbus nebo sdílené kolo. Registrace účastníků je od 15 hodin v Muzeu MHD ve Střešovicích, kde se také nachází cíl.

Začne první etapa opravy Slévačské ulice, potrvá do července

22. dubna 2024 v 07:55

Ve čtvrtek 25. dubna začne TSK Praha s opravou Slévačské ulice. První etapa proběhne v úseku od ulice Cíglerova po ulice Kukelská a Zdobnická. Během ní bude komplexně obnoven povrch komunikace, opraví se kanalizační vpusti, revizní šachty, dojde k úpravě dopravního značení a zařízení a k opravě...

Praha 6: Jak řešit pěší propojení Kladenské a Africké ulice

20. dubna 2024 ve 12:09

Pokud se chcete zapojit do rozhodování, která ze tří uvažovaných variant má šanci na realizaci, přijměte pozvání na veřejné setkání v úterý 23. dubna v 17 hodin u trafačky za domem na adrese Kladenská 12.

Děti rozdají smajlíky a mračouny

20. dubna 2024 v 08:07

Akce Smajlík vrací do ulic Prahy 4. Dopravně preventivní akci pořádá radnice a Policie České republiky. Děti si opět připravily pro řidiče smajlíky a mračouny.

Další články
Nahoru