Dnes Sobota - jasno 9°C
Zítra Neděle - jasno 9°C
Sobota 3. 6. 2023
Svátek má Tamara
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Na autokosmetice se nevyplatí šetřit
DopravaKomerční sdělení
Ilustrační foto: Roman Zaiets / Shutterstock.com

Na autokosmetice se nevyplatí šetřit

Starost o karoserii je nedílnou součástí péče o osobní auto. A i zde platí, že investice do opravdové kvality se rozhodně vyplatí. Projeví se nejen líbivějším vzhledem auta, které bude připomínat nový vůz, který právě sjel z výrobní linky, ale i tím, že se vozu prodlouží životnost a bude nám tak moci déle sloužit.

Špička v oboru

Každý, kdo chce mít auto v opravdu skvělém stavu, by měl dbát na to, aby používal opravdu jen tu vysoce kvalitní. Na trhu je výběr široký a pro laika nemusí být snadné se v nabídce vyznat. Skutečnou kvalitu je proto třeba propagovat a popisovat. Takovou kvalitu představuje třeba autokosmetika Auto Finesse.

Právě pod tímto názvem se totiž skrývají špičkové, ručně stáčené produkty pocházející od party nadšenců z Británie. Ti byli do aut zamilovaní odjakživa a rozhodli se, že žádný z komerčních produktů nedosahuje takové kvality, jakou by si přestavovali. První várky vyráběli v garáži a dnes se prodávají na několika kontinentech.

Mezi produkty, které se pod touto značkou prodávají, jsou produkty pro exteriér i interiér, např. čističe kol, odstraňovače hmyzu, šampony či přípravky na kožené potahy.

Vosky pro lesk i ochranu

Velmi důležitým produktem je při péči o plechového miláčka vosk na auto. Ty dokážou nejen dodat karoserii lesk, který udělá i z postaršího auta vůz, který se leskne tak, že se za ním budou na ulici lidé otáčet.

Kromě zajištění skvělého lesku má ale vosk i druhou funkci, kterou je ochrana karoserie. Na ní vytvoří při správné aplikaci ochrannou vrstvu, která minimalizuje poškozování laku od deště, slunečního záření, sněhu apod.

V ideálním případě je potom vosk aplikován strojní leštičkou, která dokáže auto naleštit opravdu dokonale, resp. tak, jak to rukou nikdy nelze dosáhnout. Kombinace špičkového vosku a strojního leštění je tím, co si vaše auto doopravdy zaslouží.


Nový přístřešek na zastávce Lipnická

31. května 2023 v 16:54

Zastávka MHD Lipnická na začátku června získá přístřešek. Vzhledem k okolní rodinné zástavbě není v blízkosti jediné místo, kde se schovat před deštěm.

Řidiči by měli zbystřit, v Letňanech se chystá blokové čištění ulic

31. května 2023 v 00:23

Od 9. do 16. června, pouze v pracovní dny, bude v Letňanech probíhat úklid komunikací – blokové čištění. Čisticí technika vyjede do ulic v pracovních dnech vždy od 8 do 15 hodin.

Na Rock for People vlakem a se slevou

29. května 2023 v 11:33

Od 8. do 11. června se bude v Hradci Králové konat hudební festival Rock for People. Návštěvníci, kteří se na něj vypraví vlakem Českých drah, mohou využít cenově zvýhodněné nabídky Vlak+ Rock for People.

Dopravní vycházka v Praze 6: Elektrifikace linky 131

26. května 2023 v 11:59

Radní pro dopravu Prahy 6 Ondřej Matěj Hrubeš zve v pondělí 29. května na dopravní vycházku na téma elektrifikace linky 131.

Praha 11: Linku 213 se povedlo zachránit, změn v dopravě bude od soboty hodně

25. května 2023 ve 20:05

Od soboty 27. května dojde v souvislosti s prodloužením tramvajové tratě z Modřan na Libuš k několika změnám v dopravě v rámci Jižního Města. Například nová linka 126 nabídne od poslední květnové soboty obyvatelům Jižního Města časté spojení s Křeslicemi a nádražím v Uhříněvsi. Nahradí například...

Další články
Nahoru