dnes
Čtvrtek - jasno
1°C
zítra
Pátek - jasno
1°C
pozítří
Sobota - zatazeno
0°C
Zpravodajství

Na 300 podniků se utká o titul Nejlepší na Sedmičce

V Praze 7 probíhá hlasování v soutěži Nejlepší na Sedmičce. Podpořit oblíbené restaurace, kavárny, řemeslníky, obchody a další podniky na území sedmé městské části je možné až do konce února. 

Do hlasování se lze zapojit na stránkách www.nejlepsinasedmicce.cz.   

Do soutěže bylo přihlášeno na 300 podniků. Na stránkách www.nejlepsinasedmicce.cz se můžete přesvědčit, jak si vaše oblíbená hospůdka či šikovný a spolehlivý řemeslník v hlasování vede, a svými hlasy posunout výš ty, kteří si to podle vás nejvíce zaslouží.

Soutěž odstartovala 1. prosince. Do 15. ledna občané nominovali podniky v celkem dvanácti kategoriích, jako jsou: Restaurace a bary, Kavárny a cukrárny, Potraviny, Volný čas, Řemeslníci aj.   

Do 28. února nyní probíhá hlasování, v rámci kterého lze podpořit až šest podniků v každé kategorii.

15. března se v Hotelu Belvedere uskuteční slavnostní vyhlášení a ocenění nejúspěšnějších provozoven.

První tři místa s nejvyšším počtem hlasů v každé kategorii obdrží certifikát kvality, podle kterého zákazníci snadno poznají, že se jedná o nejlepší podniky. Vítězové jednotlivých kategorií budou prezentováni v časopise městské části Hobulet. S absolutním vítězem, který dostane nejvíce hlasů ze všech soutěžících, bude v Hobuletu připraven velký rozhovor, získá rovněž voucher na inzerci.


Další články
Nahoru