dnes
Neděle - skorojasno
33°C
zítra
Pondělí - jasno
33°C
pozítří
Úterý - skorojasno
26°C
Zpravodajství

Na 300 podniků se utká o titul Nejlepší na Sedmičce

V Praze 7 probíhá hlasování v soutěži Nejlepší na Sedmičce. Podpořit oblíbené restaurace, kavárny, řemeslníky, obchody a další podniky na území sedmé městské části je možné až do konce února. 

Do hlasování se lze zapojit na stránkách www.nejlepsinasedmicce.cz.   

Do soutěže bylo přihlášeno na 300 podniků. Na stránkách www.nejlepsinasedmicce.cz se můžete přesvědčit, jak si vaše oblíbená hospůdka či šikovný a spolehlivý řemeslník v hlasování vede, a svými hlasy posunout výš ty, kteří si to podle vás nejvíce zaslouží.

Soutěž odstartovala 1. prosince. Do 15. ledna občané nominovali podniky v celkem dvanácti kategoriích, jako jsou: Restaurace a bary, Kavárny a cukrárny, Potraviny, Volný čas, Řemeslníci aj.   

Do 28. února nyní probíhá hlasování, v rámci kterého lze podpořit až šest podniků v každé kategorii.

15. března se v Hotelu Belvedere uskuteční slavnostní vyhlášení a ocenění nejúspěšnějších provozoven.

První tři místa s nejvyšším počtem hlasů v každé kategorii obdrží certifikát kvality, podle kterého zákazníci snadno poznají, že se jedná o nejlepší podniky. Vítězové jednotlivých kategorií budou prezentováni v časopise městské části Hobulet. S absolutním vítězem, který dostane nejvíce hlasů ze všech soutěžících, bude v Hobuletu připraven velký rozhovor, získá rovněž voucher na inzerci.


DogFest 2018 zve na soutěže, představení i program pro děti

16. srpna 2018 v 07:52

Festival pro milovníky psů, psy a pejskaře DogFest zaplní Prahu 9 – Střížkov. Těšte se na psí soutěže, agility i pomoc útulkům v sobotu 1. září hned vedle metra Střížkov. Celý den bude plný zábavy a psí tématiky. Návštěvníci se mohou těšit na překážkové dráhy, agility, soutěže, psí představení...

Praha plánuje efektivní a ekologické zásobování provozoven v Pražské památkové rezervaci

15. srpna 2018 v 15:20

Ulevit přeplněnému centru a zlepšit stav ovzduší chce Magistrát hl. m. Prahy pomocí v Česku ojedinělého inovativního projektu sdíleného konsolidačního centra, ze kterého by bylo zboží do provozoven efektivně distribuováno elektromobily. Pilotní projekt počítá se zapojením minimálně...

Psí den na náměstí Míru: Sporty, soutěže, nabídka pejsků

15. srpna 2018 v 08:44

Na středu 5. září připravila radnice druhé městské části Psí den. Na náměstí Míru se od 16 do 19 hodin pobavíte, setkáte se zajímavými hosty a dozvíte se spoustu užitečných informací.

Další články
Nahoru