MY 65. Výstava v Galerii 9
Od studií spolu udržovali kontakty, scházeli se a od roku 2013 společně i vystavují. Pravděpodobně se to žádnému jiném ročníku umprumáků nepodařilo. Ve velké většině všichni vystavují díla nově vytvořená a jsou vzájemně ke své tvorbě příkladně tolerantní.
První výstava MY SPOLUŽÁCI 65 byla uskutečněná v roce 2013 v Ostravě v Galerii Díla Kruh, druhá (SPOLUŽÁCI) hned v příštím roce (2014) v Galerii Husinecká v Praze na Žižkově. Další dvě výstavy v letech 2017 (MY SPOLUŽÁCI 65) a 2019 (MY 1965) v ohromných prostorách galerie Sbor Českých bratří v Mladé Boleslavi.
V loňském roce vystavovali v Galerii 1 městské části Praha 1 ve Štěpánské ulici (MY 65). Výstava v Galerii 9 je tedy v pořadí už šestá a chystá další.
Přízemí historické budovy vysočanské radnice, Sokolovská 324, Praha 9, tel.: 236 041 292. www.galerie9.cz. Otevřeno: pondělí – čtvrtek 10–19 hodin, vstup volný.