dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Advent v Praze

Muzikálem bez bariér již zítra

Zítra, 3. prosince se v 19 hodin se v Kulturním centru Novodvorská v Praze 4 koná unikátní charitativní koncert Muzikálem bez bariér.

Akce, pořádaná u příležitosti Mezinárodního dne tělesně postižených, je výjimečná už tím, že se koná v bezbariérovém prostoru, takže ani návštěvníci na vozíčcích nebudou mít problém se jí zúčastnit.

Těšit se tak mohou na melodie z muzikálů Králové Avalonu, Marie Antoinette a Přízrak Londýna v podání muzikálových herců z divadla Hybernie, jako je Michaela Nosková, Michal Novotný či Iva Marešová.

Koncert je pořádán na podporu činnosti neziskové organizace Polovina nebe, která jako jediná u nás realizuje kurzy ovládání PC a jeho funkcí hlasem pro osoby s hendikepem.

Senioři a osoby se zdravotním postižením mají vstup zdarma, ostatní vstupné je 50 korun či v dobrovolné výši.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru