dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
Muži v ohrožení. Jednoho pobodali, druhý se nevrátil domů
Po útočníkovi se stále pátrá. Ilustrační foto: sxc.hu

Muži v ohrožení. Jednoho pobodali, druhý se nevrátil domů

V noci z pátku na sobotu někdo pobodal bezdomovce spícího u paneláku v Řepích. Policisté pátrají nejen po pachateli, ale také po muži z Prahy 9, který byl naposledy viděn včera odpoledne a od té doby se po něm slehla zem.

Když v sobotu hodinu po půlnoci přijali operátoři tísňové linky oznámení o napadení v ulici Makovského v pražských Řepích, našli po příjezdu na místo pobodaného šestatřicetiletého bezdomovce. Ten spal pod schodištěm u panelového domu, kde ho napadl neznámý muž.

Bezdomovec zůstal na zemi ležet zraněný a po prvotním ošetření byl převezen do nemocnice. I přestože policisté okamžitě začali po neznámém pachateli pátrat, do této chvíle nebyl dopaden. „Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu těžké ublížení na zdraví,“ uvedla mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

Kriminalisté prosí veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném devětatřicetiletém muži. Hledaný zanechal ve svém bytě na Praze 9 dopis na rozloučenou a klíče o bytu. Naposledy byl viděn sousedy v pátek 26. dubna kolem šestnácté hodiny odpolední, ale od té doby nikdo neví, kam odešel.

„Muž nikdy v minulosti nebyl pohřešovaný a do současné doby žil naprosto spořádaným životem. Jelikož v bytě nechal dopis na rozloučenou, nyní se s největší pravděpodobností nachází v přímém ohrožení života,“ sdělila Eva Kropáčová. Jakékoliv informace vedoucí k nalezení pohřešovaného mohou občané volat na linku 158.


Autor: Mojmír Kadeřábek

Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru