dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - oblacno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražský život

Muzeum MHD nabízí komentované prohlídky

Od dubna má veřejnost šanci navštívit Muzeum městské hromadné dopravy v pražských Střešovicích formou komentovaných prohlídek s profesionálním průvodcem.

Díky organizovaným prohlídkám se prostory této technické památky zájemcům otevřou mimo pravidelnou otevírací dobu, a to každou středu vždy od 9.00, 11.00 a 13.00 hodin.

Návštěvníci se v jejich průběhu budou moci seznámit jak s historií samotné budovy vozovny, tak i jednotlivých historických exponátů. Jako doplněk navíc každý účastník obdrží tištěnou brožuru obsahující informace o historii exponátů i dopravy v Praze.

Zájemcům o komentovanou prohlídku Muzeem MHD stačí jediné – zvolit si vhodný termín a v danou hodinu se dostavit k vrátnici střešovické vozovny. Odtud budou následně ve společnosti průvodce vpuštěni do areálu muzea. Minimální počet účastníků jedné prohlídky není stanoven, maximální kapacita je 30 osob.

Vstupné do Muzea v rámci komentované prohlídky činí 35 korun pro dospělé a 20 korun pro děti (děti do 6 let mají vstup zdarma).


Další články
Nahoru