dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Advent v PrazeVíkendové tipy

MuzeuM Market nabídne trhy, vývratné dílny a pohádky

Čtvrtý ročník akce MuzeuM Market nabídne možnost udělat sobě a svým blízkým radost koupí dárku. Prodej bude charitativní, připraven je i program pro děti a občerstvení. 

Hlavní budova muzea bude otevřena zdarma. V přednáškovém sále budovy se budou prodávat designové i nedesignové předměty. Sortiment bude tvořen výrobky z keramiky, přírodních materiálů, chybět nebudou šperky ručně malované hedvábné šátky, háčkované ozdoby, sirupy a marmelády a mnoho dalšího. Koupí darovaných předmětů od zaměstnanců MMP budou moci zájemci podpořit vybraný projekt občasného sdružení Zajíček na koni.

Pro děti bude připraven blok pohádek:
Kašpárkova nadílka v 10, 11, 12 hodin – pohádka bude trvat přibližně 20 – 25 minut.
Cesta do Betléma v 15 hodin
 
Pro děti budou připraveny také výtvarné dílny, v rámci kterých si vyrobí vánoční přání, dřevěné autíčka, korálkové ozdoby na stromeček a další předměty s vánoční tématikou.

Připraveno bude také občerstvení ve formě kavárny v Langweilově herně muzea, kde bude také odpočinková zóna.

Hlavní budova muzea Na Poříčí 52, Praha 8, 3. prosince od 9 do 18 hodin.Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru