dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - snih-dest
3°C
Muže, který se snažil znásilnit mladou ženu, zachytily kamery v metru. Poznáte ho?
Muž podezřelý z pokusu o znásilnění. Foto: Policie ČR

Muže, který se snažil znásilnit mladou ženu, zachytily kamery v metru. Poznáte ho?

Na začátku února došlo k pokusu znásilnění, a to na křižovatce ulic Na Šutce a Pod Přesypem v pražských Kobylisích.

Policisté dnes zveřejnili záběry z bezpečnostních kamer v metru, na kterých je muž, který má tento čin na svědomí. Poznáte násilníka na obrázcích z nepříliš kvalitního záznamu?

 2. ledna před pátou hodinou ranní v Kobylisích dosud neznámý pachatel zezadu strhnul na zem mladou ženu a pokusil se ji znásilnit. Ta se však bránila a hlasitě volala o pomoc, což muže odradilo a z místa utekl. Násilníka však zachytil kamerový systém v metru. Jednalo se asi o pětadvacetiletého muže, který byl oblečený do hnědých kalhot a tmavé bundy s bílými pruhy.

 „Kriminalisté žádají širokou veřejnost o poskytnutí jakýchkoliv informací, které povedou ke zjištění totožnosti, pohybu nebo pobytu muže. Oznámení přijmou operátoři na tísňové lince 158 nebo policisté na kterékoliv služebně Policie ČR,“ uvedla mluvčí pražské policie Hana Jeřábková. V případě dopadení a odsouzení hrozí pachateli až desetiletý pobyt za mřížemi.Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru