dnes
Neděle - zatazeno
12°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
11°C
pozítří
Úterý - zatazeno
15°C
Pražské krimi

Muž v podmínce rozbil skleněnou výlohu

V centru metropole si v úterý 39letý muž vybil vztek na skleněné výloze obchodu. K jeho smůle ránu zaslechla hlídka strážníků a akci zachytil také městský kamerový systém. Opilý muž odmítal se strážníky spolupracovat na zjištění totožnosti. Až po upozornění, že bude předveden na státní služebnu, se trochu uklidnil a předložil doklady.

Pak ale zaútočil na jednoho ze strážníků. Následovaly hmaty, chvaty, svedení na zem a nasazení pout. Dechová zkouška prokázala pozitivní hodnotu 1,78 promile. Důvodem k vybití mužova vzteku mohl být jeho vztek na celý svět. Vzhledem k odhadnuté výši škody, která činila více jak 20 tisíc korun, byl muž omezen na osobní svobodě a předán státní policii.

Následně bylo zjištěno, že muž byl odsouzen k podmíněnému trestu odnětí svobody, a zkušební doba, kterou mu soud stanovil, vyprší v roce 2021.


Nehoda kamionu se zmraženými polotovary

Včera v 18:07

Dnes se ve 12:52 hodin na Pražském okruhu v oblasti Cholupic převrátil kamion, který ve směru na D1 zablokoval všechny pruhy.

Podezřelá dodávka na Václavském náměstí

17. září 2020 v 08:15

Na Václavském náměstí si v pondělí 14. září hlídka strážníků všimla dodávky, která vjela do pěší zóny. Na pokyn k zastavení řidič nereagoval a pokračoval v jízdě do Vodičkovy ulice, kde začal zrychlovat. Hlídka se vydala za vozidlem, které zastavila ve...

Prodavačka dohonila zloděje

12. září 2020 v 19:08

Muž v zeleném svetru a šedých kalhotách ve středu 9. září odcizil v prodejně v Praze 10 sportovní batoh, ukryl ho do své tašky a odešel bez placení. Krádež neušla jedné z prodavaček, pro kterou nebyl muž neznámým, proto přivolala strážníky, a sama začala muže...

Na Černém Mostě hořel sklep, evakuováno bylo 18 lidí

10. září 2020 v 07:01

Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly dnes od 4:41 hodin na náměstí Plukovníka Vlčka v Praze 14 u požáru sklepní kóje ve třetím patře obytného domu.

Dvě promile a jízda s botičkou

7. září 2020 v 16:47

Nejprve se muž v pátek 4. září snažil botičku z kola osobního auta sundat, pak se rozjel i s ní. Poškodil obojí a nadýchal přes 2 promile.

Kličkoval po silnici a nadýchal přes dvě promile

2. září 2020 ve 13:17

Nejisté jízdy šedého vozidla vyjíždějícího od čerpací stanice dnes po půl páté ráno si všimla autohlídka strážníků v Černokostelecké ulici.

Další články
Nahoru