dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - oblacno
6°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Muž skočil pod vlak, mezi Hostivaří a Vršovicemi byl omezen provoz
Rychlík. Ilustrační foto: ŠJů / Wikimedia Commons

Muž skočil pod vlak, mezi Hostivaří a Vršovicemi byl omezen provoz

Dnes asi deset minut před desátou hodinou dopolední volal na tísňovou linku 158 výpravčí, že na trati z Hostivaře na vršovické nádraží skočila osoba pod projíždějící vlak. Na místo vyrazily dostupné hlídky z okolí včetně záchranářů a hasičů. Bohužel, neznámý muž zemřel.

Kvůli vyšetřování nehody, která se stala v 9:40, nejezdily zhruba hodinu mezi stanicemi Vršovice a Hostivař vlaky v obou směrech, další necelé dvě hodiny byl provoz omezen jen na jednu kolej. Tělo zaklíněné pod vlakovou soupravu se podařilo hasičům vyprostit krátce po jedenácté hodině. Plně zprůjezdněn byl traťový úsek ve 12.20.

„Na místo dorazili i kriminalisté z výjezdové skupiny a detektivové specializující se na pátrání po osobách, kteří budou zjišťovat totožnost zemřelého muže. Podle svědků nehody měl muž středního věku zřejmý sebevražedný úmysl,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru